Blog

Önce Can Sonra İş Güvenliği İçin İş Yelekleri

Önce Can Sonra İş Güvenliği İçin İş Yelekleri

             Çalışırken iş güvenliği, kalite, rahatlık için tercih edilmesi gereken yeleklere iş yeleği diyebiliriz. İş yeleği her firmanın tercih etmesi gereken bir kıyafettir. Birçok formda üretilen iş yelekleri sektörlere, yapılan işin şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Tabi ki her yerde olduğu gibi iş yeleği seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır:                Bir işveren bu yelekleri temin ederken fiyatı uygun olanı daha cazip bir seçenek olarak göz önünde bulunduracaktır fakat fiyat kadar önemli olan bir diğer unsur da kalitedir. Hem kaliteli hem de fiyatı yıllık büt&cce..

Devamını Oku
İş Yeleği Kullanmak Neden Önemli?

İş Yeleği Kullanmak Neden Önemli?

 Günümüzde bütün işverenler, firmalar artık işçisine çalışanına önem vermektedir. Artık işçiler de meydana gelebilecek herhangi bir iş kazasını önlemek için her türlü önlemi almak zorundalar. İş yeleğinin en önemli görevi hepimizin de bildiği üzere güvenliği sağlamaktır. Fakat artık günümüzde artık sadece güvenlik özelliği değil bunula beraber iş yeleğinin yapısı, kullanım rahatlığı gibi hatta rengi, şekli gibi modaya kaçan unsurlar dahi önem arz etmektedir. İş yeleğinin bu gibi özelliklerinde önce en temele vazifesi olan güvenlik için kullanılan malzemenin de çok kaliteli, dayanıklı bir malzemeden yapılması gerekmektedir. ..

Devamını Oku
Gerekli olan iş yeleği bilgileri

Gerekli olan iş yeleği bilgileri

Çalışma hayatında olan kişilerin gerek sembol amaçlı, gerek korunma amaçlı, giyimlere ihtiyacı vardır. Bunlardan biride yaz kış değişimli ve bazen de yazı kışı bir idare eden iş yelekleridir. Oldukça gerekli Ve oldukça önemli olan iş yelekleri kimi zaman görsel kimi zaman sağlık kimi zaman ise can güvenliği açısından insanı sağlama almaktadır. iş yeleği fiyatları 50 liradan başlayıp kalite ve bazen de şekline göre değişiklik gösterip 250 liraya kadar çıkmaktadır. Özellikle iş hayatında ikaz yelekleri fazlasıyla önem taşımakta ve çoğu zaman hayat kurtarmaktadır.             Reflektör lü yelekler çoğu zaman trafikte, özelli..

Devamını Oku