Blog | MYB Tekstil

Blog | MYB Tekstil

Blog | MYB Tekstil

Blog

İş Elbiseleri Fiyatları

İş Elbiseleri Fiyatları             İş elbiseleri, kurumsal kimlik sahibi tüm İşletmeler tarafından, personellerine temin edilen ve giyilmesi zorunlu olan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Dışarıya disiplinli ve ciddi bir anlayışı görsel olarak sunan iş elbiseleri, personelin konforu ve güvenliği düşünülerek, nasıl bir modelde olacağına karar verilir. Son yıllarda zorunluluk olan iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları arasında da yer alan, kişisel koruyucu ekipman olarak tanımlanan ekipmanlar arasında, iş elbiseleri de yer almaktadır. İş Elbiseleri Giymek Zorunlu Mudur?             Öncelikli olarak işveren tarafından temin edilmesi zorunlu olan iş elbis..

Devamını Oku
İş Elbiseleri Ve Etkileri

İş Elbiseleri Ve Etkileri

            İş elbiseleri, bir firmanın tanıtımında önemlidir. Kariyer sahibi olmak isteyen bir firma, en iyi çalışma sistemleri yanında tanıtım ve reklama da önem vermektedir. Reklam ve tanıtım yanında, iş elbiseleri, imaj oluşturma için önemlidir.             Aynı iş elbiseleri ile çalışmak, gurup ruhu oluşması için önemlidir. Grup ruhu ile çalışan ve hareket eden firmalar, motivasyonu yüksek olmaktadır. İyi bir liderle başlayan firmalar, iyi bir takıma ihtiyacı vardır. Tanıtım ve reklamdan sonra promosyon yelek kategorisi, markalaşma çalışmalarında önemlidir. Firmaya özel renk ve logo çalışmasıyla iş yelekleri,..

Devamını Oku
Promosyon Tişört

Promosyon Tişört

            Promosyon tişört birçok firmanın tercih ettiği ve ayrıca kişiye özel tasarımlar ile de hazırlanabilmektedir. Bu tarz ürünler firmalar tarafından farklı bir bakış açısı ile tanıtım yapmak amaçlı yaptırılmakta, kişiye özel tasarımlar ise sevdiklerinize ve sizin için özel olan kişiler için yaptırılmaktadır. Promosyon tişört hangi amaçla ve nasıl yaptırılır?             Promosyon tişört firmaların tanıtımlarını yapmak amaçlı logolarını veya sloganlarını yazarak yaptırdıkları ürünlerdir. Bu ürünler kişiye özel de yapılmakta ve istediğiniz baskıyı da yaptırabil..

Devamını Oku