Blog

Firmaya Özel İş Yeleği Seçimi Ve Nelere Dikkat Edilmeli?

Firmaya Özel İş Yeleği Seçimi Ve Nelere Dikkat Edilmeli?

      İş elbiselerinin işçi açısından güvenliği sağlaması çok önemlidir. İş elbiseleri günümüzde güvenliği kadar modaya uygunluğu açısından da önemlidir. Daha önceki yıllarda iş kıyafetlerinin giyilmesi ve gerekliliğine fazla önem verilmiyordu. Gelişen dünya ile Devletimizin işveren ve işçiyi bilinçlendirmesiyle iş kıyafetlerinin gerekliliği ortaya konuldu. İş elbiseleri dediğimizde aklımıza sadece önlük gelmemelidir. Mont, şapka, tişört, promosyon yelek, tulum gibi ek giysiler ile bütünlük kazanır. İş elbiseleri dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. İş niteliğine göre yapılan işlerde en ufak zorlamada hasar görebilecek, yırtılabilecek ya da kullanıl..

Devamını Oku
Promosyon Yelekte Aranacak özellikler

Promosyon Yelekte Aranacak özellikler

            Promosyon ürünle firmanızı en iyi şekilde tanıtma ve müşterinin beğenisine sunmanız kolaylaşmaktadır. Hedef kitlenize çok daha kolay ulaşıyor ve marka değerinizi yükseltebiliyorsunuz. Özellikle promosyon yelek günlük hayatta da sıkça kullanılabilen bir ürün. Bu ürünü kullanan kişi aynı zamanda kullandığı her yerde firmanızın reklamını yapmaktadır.             Promosyonda en çok tercih edilenlerin başında artık Promosyon yelekler gelmekte. Çok fazla seçenek mevcuttur. O nedenle promosyon yelek yaptırmak isteyen firmalar, işletmeciler muhakkak kalite ve cazip fiyatı aramaktalar. Promosyon yele..

Devamını Oku

İs Yelekleri Ve Önemi

              Birçok iş alanında kullanılan değişik kumaşlardan üretilen yelekler çeşitli modellerde bulunan çeşitleri bol olan iş elbiselerinden dir. Yelek kolsuz olup vücudun ön ve sırt kısmını kapatan farklı kumaş ve materyallerden üretilen bir giysi türüdür. İş yelekleri hafif materyallerden üretilmiş olmalıdır İş yeleği hem iç hem dış mekanlarda giyilir. Yani bir iş yeleğinin dış yüzeyi kir tutmayan kumaşlardan üretilmesi su ve rüzgar ve soğuktan koruma şartını sağlamalıdır. İş yelekleri genel olarak polyester pamuk karışımı kumaşlardan üretilir dış kumaş ve astar kumaşı olmak üzere cepli fermuarlı ya da reflektörlü olarak üretilir. G&u..

Devamını Oku