Blog

İs Yelekleri Ve Önemi

              Birçok iş alanında kullanılan değişik kumaşlardan üretilen yelekler çeşitli modellerde bulunan çeşitleri bol olan iş elbiselerinden dir. Yelek kolsuz olup vücudun ön ve sırt kısmını kapatan farklı kumaş ve materyallerden üretilen bir giysi türüdür. İş yelekleri hafif materyallerden üretilmiş olmalıdır İş yeleği hem iç hem dış mekanlarda giyilir. Yani bir iş yeleğinin dış yüzeyi kir tutmayan kumaşlardan üretilmesi su ve rüzgar ve soğuktan koruma şartını sağlamalıdır. İş yelekleri genel olarak polyester pamuk karışımı kumaşlardan üretilir dış kumaş ve astar kumaşı olmak üzere cepli fermuarlı ya da reflektörlü olarak üretilir. G&u..

Devamını Oku

Firmanıza Uygun, Elemanlarınıza Özel İş Yelekleri

            Şirket bünyesinde çalışan elemanların kıyafet ve iş yelekleri özel renk ve malzemelerle dikkat çekici ve rahat olarak tasarlanan ürünlerden yapılmış olması gerekmektedir. İş yeleği seçerken öncelikle dış ve iç mekânlara göre bir ayrım yapmak gerektedir.   -  Dış mekânda çalışan arkadaşlar için açık renkli iş yeleği seçilmelidir. -  İç mekân da çalışan arkadaşlar için renk ayrımı çok önemli değildir.               Güneş soğuk havalarda etkili olmasa da yine de koyu renkli kıyafet ve yeleklerde güneş lekes..

Devamını Oku

İs Yelekleri

              Standart kumaslarin yani sıra, müşterinin talebi üzerine çalışma koşullarının gerektirdiği yüksek performanslı kumaşların, seri üretim imkânları sayesinde, yıllık üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesi ile iş elbiselerinde her sektöre farklı seçenekler ve nitelikli hizmet sunabilmektedir.                İş yeleği kalitesi kadar nerede nasıl giyileceği de büyük önem taşır. Hangi personel giyecek, ne bölümde giyecek öncelikle bunları göz önünde bulundurarak, kişinin güvenliğini tam sağlayacak nitelikte seçim yapılmalıdır. İş yeleği seçerken ihtiy..

Devamını Oku