Blog

İş Montu Kullanım Alanları

İş Montu Kullanım Alanları

  • MYB Tekstil - İş Elbiseleri tarafından yazılmış
  • İş Montları

             İş Montu güvenlik amaçlı kullanılan ve iş mevzuatında yer alan bir iş giyisisi dir. Bu montların çeşitli renk ve modelleri mevcuttur. Piyasa da bu iş montlarını üreten birçok firma vardır. Sektör olarak birçok alanda kullanılan bu montlar yaz ve kış aylarına uygun özellikler de, boy, model ve seçeneklerde kişinin tercihine göre bulunmaktadır. Kısa ve uzun modelleri düğmeli fermuarlı seçenekleri dış mekân da çalışanlar için kişiyi soğuk, rüzgâr, yağmur gibi sert hava koşullarına karşı korumayı hedefler. Aynı zaman da işçilerin rahat çalışabilmesi içinde özel olarak yapılan bu montlar aynı zaman da rahattır.  ..

Devamını Oku
Firmaların Yardımcısı Promosyon Ürünler

Firmaların Yardımcısı Promosyon Ürünler

            İlk önce makalemize promosyon kelimesini tanımlayarak başlayalım.              Promosyon demek, bir firmanın kendi ürettikleri ürünleri, en etkili, kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerine tanıtmak ve beğenisine sunmak, insanlarda merak uyandırmak demektir. Promosyon, pazarlama açısından, büyük katkı sağlamaktadır. Promosyon denildiği zaman akla çok fazla ürün gelmektedir. Bunlardan promosyon yelek başta olmak üzere, promosyon saat, kalem, hesap makinesi, bardak altlığı, Mouse ped, masa takvimi, anahtarlık, magnet, oto kokusu, termometre, bloknot, yapışkanlı kâğıt gibi daha birçok ürün bulunmaktadır. Bu ür&uu..

Devamını Oku
Promosyon Yeleğinin İşletmelere Sağladığı Avantajlar

Promosyon Yeleğinin İşletmelere Sağladığı Avantajlar

            Promosyon yelek tek yönlü olmaktan ziyade çok yönlü bir reklam aracıdır. Firmalar, promosyon yeleği sayesinde uzun yıllar reklamını yapabilmektedir. Her giyildiğinde firmayı hatırlatır ve reklamınızı böylelikle kalıcı kılmış olursunuz. Hedeflediğiniz kitleye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizle de bütünlük sağlamış olursunuz. İşçileriniz değisse bile yelekleriniz değişmicek bu yüzden yelek seçimlerinin iyi yapılıp hem daha fazla masraf çıkarmayıp hem de mükemmel bir reklam olmuş olur.                Her firmanın hemen hemen tercihi olan promosyonlar, son yıllarda popülerl..

Devamını Oku