Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

Ford İş Kıyafetleri

Ford İş Kıyafetleri
Tüm sektörlerde iş elbiseleri, hem söz konusu kurum ve işletmenin kimliğini yansıtmakta hem de iş güvenliği sağlayarak, çalışan personellerin iş kazaları karşısında korunmasına yardımcı olmaktadır. Bu anlamda otomotiv sektörünün dev firmalarından birisi olan Ford iş kıyafetleri firmamız tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Ford firmasının Türkiye'de ki iş kıyafetlerinin üretiminde yetkili olan MYB İş Kıyafetleri ile siz de Ford firmasının kurumsal iş elbiselerinin siparişini verebilirsiniz.

Kullanışlı ve Opsiyonel Tulumlar

Tüm otomotiv sektörünün iş elbiselerinde olduğu gibi Ford firmasının iş elbiselerinin çoğunluğunu tulumlar oluşturmaktadır. Bu anlamda çalışanlarınızı ve sizi ağır darbelerden korumak aynı zamanda estetik tasarımı ve ergonomik kullanımı ile ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri yanınızda taşımayı mümkün kılan Ford firmasının lisanslı iş tulumlarına MYB İş Kıyafetlerinden ulaşabilirsiniz. Kullanışlı ve opsiyonel pek çok farklı tasarım ve desen sahip tulumları da firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Üretimde İş Güvenliği Sağlayan Yan Ürünler

Sadece iş tulumları değil aynı zamanda Ford otomotiv firmasının dünya genelinde ki üretim merkezlerinde hizmet veren personeller tarafından kullanılan pek çok iş kıyafeti ve ürününe de MYB İş Kıyafetlerinde ulaşabilirsiniz. Bu anlamda darbeye ve ısıya karşı dayanıklı pantolonlar, rahat bir kullanım sağlayan iş eldivenleri, iş güvenliğini en yüksek seviyeye taşıyan iş ayakkabılarına da MYB İş Kıyafetlerinde rahatlık ile ulaşabilir ve uygun fiyat teklifleri ile Ford markasının iş kıyafetlerinin siparişini verebilirsiniz. 
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız