Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İş Elbiseleri Hakkındaki Bilinmesi Gerekenler:
Bazı firmaların özellikle çalışma zamanları içerisinde kullanmaları gereken özel kıyafetleri bulunmaktadır. Firma çalışanlarınız için kıyafetler seçerken ise bazı ayrıntılara dikkat etmek önemlidir. Öncelikli olarak yapmış olduğunuz iş herhangi bir kaza içeren bir iş ise iş güvenliğini sağlayacak elbiseleri temin etmek önemlidir. Ayrıca seçeceğiniz elbiselerin muhakkak şirketinizin çalışma sistemi ile uyumlu olması da önemli bir noktadır.

Eğer işiniz de güvenlik gerektirecek bir elbise tercih edeceksiniz burada bir iş güvenliği uzmanından yardım almanız önemli bir adımdır. iş elbiseleri birçok farklı çeşit üretilmektedir. Burada özel bir sipariş vererek hangi özelliklerde elbise istediğinizi belirtmeniz in ardından sizlere istediğiniz sayıda elbiselerin üretimi ve teslimatı gerçekleştirilmektedir. Her sektörün kendine özgü kullanmış olduğu farklı iş elbiseleri bulunmaktadır. İş elbisesi talebinin artması ve çalışanların iş yerinde bu elbiselerin giyme zorunluluğu ise oldukça hızlı bir şekilde yayılmaktadır.

Eğer şirketiniz için iş elbisesi satın alma planınız var ise bütçenizin hesaplaması ve kaliteyi sağlamaya çalışmanız bir hedefiniz olmalıdır. Aksi takdirde düşük kalitede kıyafetlerle uzun vadede kullanım sağlayamadığınız için maddi anlamda zarara geçebilirsiniz.

İş Elbiseleri Firmaları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler: 
Yukarıda da belirttiğimiz gibi iş elbisesi alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi güvenliktir. Bunun ardından kullanacağınız iş elbiselerinin renkleri de oldukça önemli bir diğer ayrıntıdır. Tulum veya yeleklerde kullanacağınız renklerin canlı ve dikkat çekici olması bazı durumlarda görünürlüğü arttırdığı için iş güvenliği açısından önemlidir. Örnek verecek olursak sağlık sektöründe sektörün amacı hijyen ve sağlık olduğu için beyaz renk tercih edilmektedir.

Beyaz renkte herhangi bir lekelenme veya sorun direk belli olduğu için hijyeni korumak daha kolaydır. Fakat inşaat sektörü gibi bir alanda beyaz rengi tercih etmek oldukça yanlış olacaktır. Dışarıda açık alanda çalışan işçiler bulunuyor ise burada özellikle kış aylarında mont gibi ekstra ürünleri de almanız gerekmektedir. Bazı iş kolları için su itici, Rüzgar geçirmeyen özelliklerdeki iş kıyafetleri üretildiğini görmek mümkündür. iş elbiseleri firmaları seçimini yaparken muhakkak amacına uygun, resmi bir şekilde elbisenin hazırlanmasını sağlayan firmalardan yardım almanız gerekmektedir.

İtfaiye gibi çalışanlara elbise seçerken geç tutuşur özelliklerdeki elbiseleri tercih etmek gerekmektedir. Firmanız için iş elbisesi siparişi vereceğiniz şirketlerin iş kıyafetlerinin tasarruf özelliklerini de içermesi konusunda dikkat eden bir firma olması oldukça önemlidir. Firmanızın kurumsal yapısını göstermiş olduğunuz iş kıyafetlerinin sağlam olması önemli bir kriterdir. Bu sebeple seçeceğiniz iş elbiseleri firmaları kaliteli, özgün tasarımlara sahip bir firma olmalıdır.

Baskılı İş Elbiseleri Firmalara Ne Konuda Yardımcı Olur! 
İş elbisesi tercih ederken tek renk bir elbise veya düz bir iş elbisesi tercihi yapmak zaman zaman bazı problemlerin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu karışıklıktan önlenebilmesi için çalışanların isimlerin, unvanların veya gerekli olan bilgilerin bulunmuş olduğu iş elbiselerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.

Burada özellikle gelen müşterilerin kiminle muhatap olduğunu hızlı bir şekilde kararlaştırılması açısından önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca yine iş elbiselerini sırt kısmında şirketle ilgili logo veya sloganların bulunması da şirketin hedefinin gösterilmesi için oldukça önemli bir adımdır.
    
Baskılı iş elbiseleri firmaları müşteri tasarım ve isteklerine cevap verecek şekilde bilgi vermektedirler. Detaylı bilgilendirme için https://www.mybtekstil.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sizlerin İhtiyacı ne ise firmalar buna uygun elbise üretimi konusunda özel bir çalışma yürütmektedir. Bu firmalara üretim yaparken şirketimizdeki çalışan elemanların sayısına, beden özelliklerine göre sipariş alarak üretimi gerçekleştirmektedirler.

Firmanız için gerekli olan tişört, tulum, mont, pantolon,, atkı, şapka gibi bütün kıyafet parçalarına istenilen logo veya isim baskısını gerçekleştirmektedirler.
   
Baskı için farklı teknikler kullanılmaktadır. Önemli olan ise iş elbiselerinizi için tercih etmiş olduğunuz baskıları yapacak olan firmanın bu işi tecrübeli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmesidir. Aksi takdirde kısa sürede logo veya yazılarda sorunlar çıkabilir elbiselerinizin yıpranmış bir görüntüye kavuşabilir.

Kaliteli İş Elbiseleri Nasıl Belirlenir?
Kaliteli iş elbiseleri nasıl olmalıdır sorusuna şöyle cevap verebiliriz. Kullanıldığı sektörler için kullanım amacına uygun ve kullanışlı olan bütün elbiseler kalitelidir. Örnek verecek olursak gıda sektöründe kullanılacak olan bir elbisenin kir ve leke tutmak konusundan uzak olması gerekmektedir. Ayrıca bu kıyafetlerin hijyen açısından sürekli temizlenmesi gerektiği için ve yıkandığı zaman kolay yıpranan kumaşların tercih edilmemesi gerekmektedir.

Genel olarak gıda sektöründe gabardin kumaş kullanılmaktadır. Restaurant, Cafe, lokanta gibi yerlerde işçilerin kullanacağı pantolonlar için Alpaka kumaş tercih edilmesi kolay ütülenmesi ve şık durmasından kaynaklıdır. Eğer ağır sanayide çalışacak işçiler için kıyafet tercih edilecekse burada kumaşların oldukça sağlam özellikler içermesi gerekmektedir. Ayrıca işçilerin zaten ağır olan işlerine kıyafet yönünden ağırlaştırmamak için rahat kullanım sağlayacak kumaş ve dikim özelliklerine sahip olması kalitenin bir göstergesidir. Asla iş elbisesi diye düşünüldüğü zaman kalitesiz, ucuz ve yıpranmış kıyafetler akla gelmemelidir.

Bütün gününü bu elbiselerin içinde geçirecek olan insanların hem sağlık hem de rahatını düşünerek kaliteli üretim yapan firmalardan şirketinizin de kalitesini yansıtacak iş elbiselerini siparişini vermeniz doğru bir karar olacaktır. Ayrıca iş kıyafetleri tasarlayan birçok firma modacılar ile çalışarak işçilerin göz zevklerine de hitap edecek ürünlerin ortaya çıkması için çalışmaktadırlar. Baskı veya tasarım gerektiren Kıyafetlerde dijital baskıdan anlayan ve uzman kişilerden yardım alarak üretimini gerçekleştiren firmalar ile anlaşmanız kaliteli iş elbiselerinin sahibi olmanız için oldukça önemlidir.
 
Firmanıza Uygun Profesyonel iş Elbiseleri Seçimi
Firmanıza uygun profesyonel iş elbiseleri seçimi gerçekleştirmeden önce muhakkak bir araştırma yapmanız doğru bir adım olacaktır. Bu alanda birçok üretim gerçekleştiren firma bulunsa da aralarında bu işi hakkıyla yapmayan çalışanlar bulunabilmektedir. İşçilerinizin iş güvenliği, rahat kullanımları ve sağlıklarını düşünerek bu alanda kaliteli üretim yapan firmaları bulmanız gerekmektedir. Piyasada bazı firmalar uygun fiyata kaliteli iş elbisesi üretimi konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir kapasitede hizmet vermeye halen devam etmektedirler.

Kaliteli iş elbisesi demek çok yüksek maliyetler ödeyeceğiniz anlamına gelmemektedir. Uygun fiyatlara da kaliteli ve şık tasarım ürünler bulabilmeniz mümkündür. Burada önemli olan bu konu ile ilgili ön araştırmalarınızı sağlam bir şekilde gerçekleştirmenizdir. Daha sonrasında şirketiniz için nasıl bir kıyafet istediğimize karar vermelisiniz. Çalışanların güvenliğinin sağlanması için seçilen iş güvenliği elbiselerinde dikkat etmesi gereken kişiler kesinlikle işverenlerdir. İşverenler tercih edecekleri bütün elbiselerin kullanım için uygun ve işçinin her yönden korunmasını sağlayacak parçalar olmasına özen göstermelidir.

Firmanızın kurumsal yapısına, çalışma şekline, çalışma saatlerine göre iş güvenliği uzmanları ile görüşerek uygun kıyafeti seçmek doğru bir adım olacaktır. Aksi takdirde işçiler rahat edemediği zaman çalışma verimi düşebilir ve bu da işlerinizin hızlı ilerlemesini engeller. Ayrıca işçi güvenliği sağlanmazsa hem resmi anlamda cezaya neden olacak bir tavır sergilemiş olursunuz hem de işçilerin can güvenliğini tehlikeye attığınız için vicdani problemler ortaya çıkabilir.

Firmanızın işleyişi ve kurumsal yapısı ile ilgili gerekli bilgileri alarak iş elbisesi üreten firmalar siparişinizi hazırlayıp sizlere teslim edilmektedir. Özel eklenecek parçalar ve yani logo baskı gibi işlemler gerekiyorsa bunları da iş elbisesi üreten firmalara bildirmeniz yeterli olacaktır.adres

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız