Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İş Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşların Seçimi

 İş Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşların Seçimi
Çalışma süresi boyunca etkili koruma sağlayan iş elbiseleri, belli meslek gruplarının en temel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanır. Firmamız, verdiği kaliteli hizmetlerle zorla giyilen kıyafetlerin çalışanlar için özgür kullanım imkanı sağlamasına yardımcı olur. Pratik ve fonksiyonel kullanımlarının yanı sıra işin kendine özgü gereksinimlerine de cevap veren kıyafetlere güncel moda detayları kullanılarak modern bir görünüm kazandırılır.

İş Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşların Seçimi 

İş kıyafetleri kullanım yerleri dikkate alınarak özel kumaş seçimleriyle üretilir. Personelin rahat bir şekilde çalışmasını sağlayan önlüklerin ve tulumların giyen kişinin hareketlerini kısıtlamaması en önemli konu başlığıdır. MYB olarak işe özel olarak hazırladığımız kıyafetlerde dayanıklılık ve esneklik ön planda tutulur. Sık yıkamaya ve hijyen temellerine uygun olarak yapılan kumaş seçiminde kıyafetler yardımcı malzemelerle çeşitlendirilir ve desteklenir.

İş kıyafetlerinde en çok tercih edilen kumaşlar arasında; gabardin, jean, penye, alpaka ve polyester ürünler sayılabilir. Giysi hazırlanırken tercih edilen kumaş mevsim koşulları ve kullanım alanındaki sıcaklık dikkate alınarak belirlenir. 

İş Elbiselerinin Performans Üzerindeki Etkisi

İş yaparken kendini rahat ve güvende hissetmesi gereken personelin aynı zamanda imaj açısından da kendini iyi hissetmesi sonuca pozitif olarak yansır. Konunun bilincinde olan şirketimiz hazırladığı iş tulumu koleksiyonunda sade iş kıyafeti değil aynı zamanda da moda ürünler sunar. İstenen kalite ve kalıpta hazırlanan kıyafetler, ilgili kurum veya özel şirketin logosu ve kurumsal renklerine özel olarak hazırlanabilir. 
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız