Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

Tuzlada bulunan iş önlük üreten firmalar

Tuzlada bulunan iş önlük üreten firmalar
İş önlükleri çeşitli sanayi ve üretim kollarında kullanılan ve koruyucu ekipman aynı zamanda da personel giysisi olarak nitelendirilen ürünlerdir. Bu giysilerin iş alanında giymesi zorunlu olup her personelin kendine ait en az 2 takım önlük ve iş elbisesi bulunmak zorundadır. İş elbiseleri hem iş güvenliği açısından kişinin tehlikeli etmenlerden korunmasını sağlar hem de iş alanı dışında giydiği elbiselerden ayrı firma tarafından belirlenen özellikli elbiseler ile ayırt edilmesini ve fark edilmesini sağlar. Bu durum özellikle kalabalık işletmelerde çok sayıda çalışan söz konusu olduğunda geçerlidir.

İş Önlüklerinin Seçilmesi


İş önlükleri öncelikli olarak yapılan işe uygun olmalıdır. Kumaş türü belli bir kimyasal ile çalışılıyor ise geçirgen olmamalıdır, işçiyi sıkmamalı ve terletmemeli aynı zamanda da hafif olmalıdır. Tüm bu özellikler göz önüne alınarak ayır ayrı model ve özelliklerde üretilen iş önlükleri ise firmamız internet sitesinde satışa sunulmuştur. Önlüklerde renk seçimi de oldukça önemlidir. Eğer iş koluna dair belli bir renk kodu var ise bu renge uygun önlük ve koruyucu ekipman kullanılmalıdır.

Tuzla’ da Önlüksüz İşçi Kalmasın


Tuzla büyük sanayi tesislerinin olduğu bir bölgedir ve bu bölgede çok sayıda işçi çalışmaktadır. İşçilerin önlük temini için firmamız hizmet vermekte ve iş önlüğü Tuzla olarak istenildiği takdirde özel amaçlı üretim de yapılabilecektir. İş önlüklerinin model ve çeşitlerini daha yakından incelemek için web sitesini ziyaret edin.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız