Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İş Elbiseleri hangi işlerde kullanılır?

İş Elbiseleri hangi işlerde kullanılır?
İş elbiseleri, her iş kolu için geçerli olan gerekli kıyafetlerdendir. İş elbiselerinin kullanım amacı işçiyi dış koşullardan korumak ve işini en iyi şekilde yapmasını sağlamaktır. Bu sebeple her iş kolunun giyeceği iş elbiseleri farklıdır. Örneğin; aşçılarla inşaat işçilerinin giyeceği iş kıyafetleri aynı olmayacaktır. İş kıyafetlerinde ortak olan nokta rahatlık ve konfordur. Giyilecek olan iş kıyafeti işçiyi sıkmamalı ve işini yapmasına engel olmamalıdır. Firmamız tarafından üretilen her işçi kıyafeti konforu ve rahatlığı ile ön plandadır. Hangi iş kolunda olursanız olun firmamız tarafından satışa sunulan iş kıyafetlerini inceleyerek doğru ürünü satın alabilirsiniz. 

İş Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır? 

İş kıyafetleri denince akla güvenlik ve rahatlık gelmektedir. Güvenlik açısından riskli mesleklerde çalışan kişiler için en önemli nokta kıyafetin güvenilirliği sağlamasıdır. Giyilecek kıyafet sağlam kumaşlardan yapılmalı ve işçiyi korumalıdır. Bunun yanı sıra satın alınan iş kıyafetleri kişiyi kısıtlamamalı ve rahat olmalıdır. İş kıyafetlerinin ortak özelliği sık yıkanmalarıdır. İş esnasında sürekli olarak kirlenen kıyafetlerin günlük olarak yıkanması gerekecektir. Bu sebeple yapım esnasında kullanılan kumaşlar sık yıkamaya karşı dayanıklı olmalı ve kolay kolay yıpranmamalıdır.

İş Tulumu Hangi İşlerde Kullanılır?

İş tulumu, işçi kıyafetlerinden sadece bir tanesidir. Her türlü iş kolunda kullanılabilen bu tarz tulumlar genellikle inşaat işçileri, boyacılar ve fayansçılar tarafından kullanılmaktadır. Bu tarz iş tulumlarının kullanım amacı giyilen diğer kıyafetlerin kirlenmesinin önlenmesidir. En kaliteli iş tulumları ve iş kıyafetleri için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz kolay kolay yıpranmayacak ve uzun süre güvenle kullanılacaktır.
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız