Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!
İş Yelekleri Firmaların Tercihi
Kalabalıklaşan çalışma sektörleri ve kurumsallaşan iş yerleri iş hayatında işçilere kıyafet seçiminin gerekliliği konusunda hemfikirdir. Birçok firma iş yerinde iş elbiselerini kullanmayı tercih etmektedirler. Birçok sebepten dolayı iş elbisesi kullanımı çalışma hayatına oldukça kolaylık getirmektedir. Özellikle iş güvenliği anlamında iş elbiselerinin kullanılması kurumsal açıdan oldukça önemli olmaktadır.

İnşaat sektörü gibi ağır iş alanlarında seçilecek olan iş kıyafetlerinin sağlam ve iş güvenliğine uygun olması hem işlerin kolay ilerlemesini hem de çalışanların güvenliğini korumak amacıyla oldukça önemli bir noktadır. İş kıyafetlerinin birçok farklı parçası bulunmaktadır. Bu parçalar pantolon, sweatshirt, atkı, bere ve daha birçok farklı ürün olabilir. Özellikle yelekler ve iş ceketleri hem insanların soğuk hava gibi etkenlerden korunması için hem de iş güvenliği anlamında oldukça önemli ürünlerdir. Birçok farklı döneme göre iş yeleği seçenekleri bulunabilmektedir. Hem kullanılacak olan mevsimsel özelliklere göre hem de kullanım amacına göre iş yelekleri tercih etmek gerekmektedir.

Çok Ceple İş Yelekleri Kullanım Yerleri ve Amacı
İş yelekleri kullanacakları iş alanına göre farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. Burada önemli olan iş yelekleri kullanımına dikkat etmenin önemidir. Karşılaşılabilecek herhangi bir iş kazası sorununda ilk müdahale iş yeleğine olmaktadır. Böylelikle işçinin güvenliği bir adım daha sağlanmış bulunmaktadır. İş yeleği sadece düz bir ürün olarak algılanmamalıdır.

İşçilerin koruma kalkanı olarak iş yeleklerini kullanmaları önemlidir demek yanlış olmaz. Bu sebep ile iş yeleği kullanımı oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Firmanız için kış aylarında iş montu yaz aylarında ise iş yeleğini muhakkak tercih etmelisiniz. Yeleklerin farklı türlerinden bir tanesi çok cepli iş yelekleri diyebiliriz. Bu iş yelekleri özellikle inşaat alanında farklı alet edevatları yerleştirecek cepler barındırdığı için pratik kullanım sağlamaktadır. 4,6 cepli, 3 cepte ve daha farklı özel sipariş ile yapılan işçi yeleklerini sipariş edip kullanabilmeniz mümkündür.

Polar İş Yelekleri Neden Çok Tercih Edilir?
Çalıştığınız kurumunuz ve firmanız için iş yeleği siparişi vereceğiniz zaman karşınıza birçok farklı çeşit çıkabilmektedir. İş yeleği alanı oldukça geniş bir sektörü içermektedir. Tercih edeceğiniz iş yeleği üreten firmaların bu konu ile ilgili sağlıklı, düzgün ve kaliteli üretim sağlayan firmalar olmasına özen göstermelisiniz. Eğer kullanacağınız yelek iç mekanda kullanacak ise özelliklerinin buna göre olması doğru bir karar olacaktır. Fakat dış mekanda soğuk hava ile direkt temas halinde iş yeleği kullanımına ihtiyaç duyuluyorsa buralarda polar iş yelekleri tercih edilmektedir.

Polar kumaşın sıcak özelliğinin yanı sıra kullanışlı yapısı da oluşabilecek İş kazalarında işçiyi bir nebze koruyabilmektedir. Kullanım sırasında işçilerin rahat hareket etmesini sağlayan bu iş yeleği birçok firma tarafından da aktif olarak tercih edilmektedir. İsterseniz firmanızın logosunu veya baskısının bulunmuş olduğu polar iş yelekleri siparişlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Yelekleri Baskılı Olur mu?
Baskılı iş yelekleri
olur mu gibi bir soru hemen hemen herkesin aklına gelmektedir. Evet, İş yelekleri baskılı olabilir. İşçilerin birebir dışarıyla görünüm sağladıkları bu yeleklerde firmanın logosunun, işçinin unvanının bulunduğunu görebilmek mümkündür. Bu baskılar özel tekniklerle gerçekleştiği için kıyafetlerin yıpranma durumu ortaya çıkana kadar baskılarda herhangi bir yıpranma ile karşılaşmak mümkün değildir. Ayrıca iş yeleklerinde şirket adı, numarası gibi bilgileri de bulabilmek mümkündür. Burada tercih sizlerin sipariş için aramış olduğunuz ayrıntılarda gizlidir.

Firmanızın kullanım amacına uygun iş yeleği sipariş ederken cep, baskı konusunda sizlerin tercihleri dikkate alınarak üretim gerçekleştirmektedir. Fakat bazı kurumlarda resmiyette belirtilmiş standartlarda kıyafet üretimi yapılmaktadır. Bu tarz durumlarda da yine sizlerin işçi bedeni ve sayısına göre sipariş vererek istenen özelliklerde çalışan firmalar ile anlaşmamız için yeterli bir adımdır.

Mevsimsel İş Yelekleri Yazlık Seçimi
Bazı iş alanlarında çalışma gerçekleştirirken açık havada bulunma zorunluluğu olabilmektedir. Buralarda iş kıyafeti seçerken muhakkak kumaşlarına özen göstermek gerekmektedir. Kaliteli ve güzel bir iş kıyafeti seçerken dayanıklı olsun diye kalın ürünler tercih edilirse yazın sıcakta çalışan bir işçilere eziyet edilmiş olmaktadır. İş elbisesi üreten firmalar ile iletişime geçerek yazın da işçi güvenliğini sağlayacak fakat sıcaktan koruyacak ürünler tercih etmeniz önemli bir adımdır. İş yelekleri yazlık olarak tasarlanırken muhakkak kavurucu sıcaklar göz önünde bulundurularak üretim gerçekleştirilmektedir. Üretilen bu yeleklerde keten veya benzeri kumaşlar kullanılarak işçilerin yazın sıcağından korunması sağlanmaktadır.

Ucuz İş Yelekleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler!
Firmanız için iş yeleği satın alacağınız zaman öncelikli olarak bütçenizi belirlemeniz gerekmektedir. Belirtilen bütçeye uygun ve çalışanların sayısına göre iş yeleği siparişi verebilirsiniz. Maddi kısım düşünüldüğü zaman birçok firma ucuz iş yelekleri satın alma isteyebilmektedir. Çünkü iş kıyafetleri zaman içerisinde yıpratarak yenilenmesi gereken ürünlerdir. Fakat ucuz iş yeleği almaya çalışırken kalitesiz bir ürünle karşılaşmamak için bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekmektedir. İş yeleği, iş tulumu, iş pantolonu gibi herhangi bir ürün tercih edeceğiniz zaman birinci önceliğiniz muhakkak İş ve İşçi güvenliğini sağlamak olmalıdır.

Daha sonrasında uygun fiyata kalite ve sağlamlık elde edebileceğiniz firmaları araştırabilirsiniz. Piyasada iş kıyafeti üretimi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bunlar arasından sizin istediğiniz özelliklerde ki üretimi gerçekleştiren doğru firma ile anlaşmanız için bir araştırma ve bilgi alma şartı vardır. İşçi yeleklerinde fazlaca sipariş verildiği zaman uygun fiyatlara kaliteli ürünleri tercih edebilmeniz mümkündür. Bu sebeple firmanız için gerekli olan yelekleri sipariş verirken yüksek sayıda sipariş verirseniz uygun fiyata ucuz iş yelekleri elde edebilmeniz mümkün olabilir.

Firmaların Tercihi Promosyon İş Yeleği
Firmalar iş kıyafetlerini tercih ederken uygun fiyat arayışının dışarısı dışında promosyon ürünler de araştırmaktadır. Promosyon yelek de araştırmış oldukları önemli konulardan bir tanesidir. İş kıyafeti üreten şirketlerle anlaşmalarınızı gerçekleştirirken promosyon ürünler konusunda da bilgi alabilirsiniz. Şirketlere istediğimiz sayılardaki ürünlerin siparişini verirken bazı ürünleri indirimli olarak sizlere sağlanması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Bunun dışında iş yeleklerinin üzerinde firma reklamı logosu ve numarası bulunduğu için bunları gelen müşterilerinize dağıtarak firmanızın reklamını uygun fiyata gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Firmaların Kışlık İş Yelekleri Seçimi
Özellikle bazı bölgelerde kış şartları oldukça ağır geçmektedir. Kış şartları ne kadar ağır olursa olsun çalışma hayatı devam etmektedir. Dış mekanlarda çalışan işçiler için hava şartlarının soğuk olması işleri bir hayli zorlaştırmaktadır. Bu sebep ile çalışan işçilere sağlanan iş kıyafetlerinde kış mevsimine uygun ürünler seçmek oldukça önemlidir. İş kıyafetlerinin dışında iş montları ve yeleklerini de doğru seçmek oldukça önemlidir.

Özellikle kış aylarında soğuk havada işçilerin korunabilmesi için kışlık iş yeleklerini kaliteli ürünlerden seçmek gerekmektedir. İşçilerin içinde hem rahat edebileceği incelikte fakat sıcak tutacak kumaşlardan yapılmış olan yelekleri tercih ederseniz işçilerden daha fazla verim alabilmeniz mümkündür. Gönül rahatlığıyla soğuk havada çalışan işçilerin üşümesinin önüne geçerek korunmalarını sağlayacak yelekleri üreten firmalar ile iletişime geçerek kışlık iş yelekleri ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız