Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İş Kıyafetleri Baskı

İş Kıyafetleri Baskı

İş kıyafetlerine baskı yapılabilir mi?

İş kıyafetleri dediğimiz her iş sahasına özgü teknik şartnamesi gereğinde uygulanan bir prosedürlerden biridir. İş hayatında iş güvenliği ve sağlığı kapsamında her firmanın üretim ya da lokasyon alanlarında iş kıyafeti giyme zorunluluğu vardır. İş kıyafetleri komple bir kıyafetten ya da iş alanına göre iş ayakkabısı, eldiveni, gözlük veya kulaklık gibi parçalara ayrılabilir. Zorunluluk kapsamında uygulanan bu iş kıyafeti zorunluluğu, mevcut iş yapılır iken elektrik aksamı, kimyasal maddeler ya da çalışanların gerek iş yeri araçları gerek arazi araçlarınca fark edilmesi kapsamında uygulanır. Bu iş kıyafetlerine iş yerinin logosu isteğiniz üzere baskı yapılabilmesi mümkündür.

MYB firması olarak iş yerinizin ya da yapılacağı işi anımsatan istediğiniz her hangi bir logoyu iş kıyafetleri baskı yaptırabilirsiniz. Mevcut her iş yerine uygun kıyafetler bulunduran MYB firması, hemen hemen her renk seçeneği ile iş güvenliği standartlarına uygun kalite güvencesi ile aynı zamanda logo seçeneği de sunmaktadır.

İş kıyafetlerine logo bastırmak pahalı bir uygulama mıdır?

İş kıyafetleri giyme ya da giydirme zorunluğu bulunan iş mekanları için MYB firmasından her iş alanı için mevcut özelliklerde koruyucu kıyafetler bulunur. Bu kıyafetlerin özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. İstediğiniz kıyafetlerin üzerine iş yeri baskısı ya da logo basımlarında artı fiyatlar uygulanmaktadır. Fakat geniş iş kıyafetleri ve malzemeleri ile geniş bir fiyat seçeneğine sahip olan MYB iş malzemeleri alanında kaliteli bir malzeme ile size güvence sağlar.
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız