Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İş Kıyafetleri Fuarı

İş Kıyafetleri Fuarı
İş kıyafetleri fuarı her yıl düzenlenen fuarlardan biridir. İş ve İşçi Güvenliği, Sağlığı Ve Ekipmanları Fuarı başlığı altında düzenlenen bu fuara her yıl yüzlerce firma katılmaktadır. Oldukça renkli geçen bu fuarda iş kıyafetleri ve ekipmanları hakkında birçok ürün tanıtılmaktadır.

Fuarın Düzenlenme Amacı

Bu fuar her yıl aralık ayının başında düzenlenmektedir. Son yıllarda işletmelerde insan kaynaklarının öneminin anlaşılması, çalışan kimselerin haklarının ve güvenliğinin daha da fazla korunmak istenmesi, bu fuara olan ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Son dönemlerde düzenlenen yasa ile birlikte işletmelerin çalışanlarının sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacı ile iş kıyafeti verme zorunluluğunun olması da bu fuarı daha güncel bir hale getirmiştir. Fuar, iş kıyafeti üretimi ve satışında bulunan firmaların bu ürünlerini tanıtma amacı ile düzenlenmektedir.

Fuarda Hangi Ürünler Tanıtılıyor

İş kıyafetleri fuarı iş dünyasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü iş kıyafeti ve ekipmanını tanıtılmaktadır Bu ürünler arasında iş elbiselerinden, işçilerinin çalışırken sağlığını ve güvenliğini sağlayacak olan her türlü ekipmana kadar her şey tanıtılmaktadır. Özellikle sağlık konusunun öne çıkarıldığı bu fuarda, iş güvenliği hakkında bilgiler sunularak bu güvenliği sağlayacak olan ürünlerin önemine değinilmektedir. 

Fuara çok sayıda yerli ve yabancı firma katılmaktadır. Bu firmalar ürünlerini direk olarak hedef kitleleri ile buluşturmanın avantajını yaşamaktadır. Her yıl oldukça yoğun bir ilginin olduğu bu fuardan gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler oldukça memnun olarak ayrılmaktadır. 
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız