Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

İşçi Kıyafetlerinin Özellikleri Nasıl Olmalı?

İşçi Kıyafetlerinin Özellikleri Nasıl Olmalı?

En Kullanışlı İş Tulumu Nasıl Olmalıdır?

Her iş kolu kendine özel iş elbiseleri ve kıyafet türleri belirleyerek öncelikle iş ve işçi sağlığı konusunda önlem almayı hedeflemektedir. Firma olarak her iş kolunda rahatlıkla giyilebilecek iş elbiseleri imalatı ve satışı yapılarak geniş alanda hizmet akışı sağlanmaktadır. Bu elbiselerin imalatında kullandığımız kumaşlar öncelikle işçi sağlığını koruyucu nitelikte olan türlerdendir.

İşçi Kıyafetlerinin Özellikleri Nasıl Olmalı?

Tek parçadan oluşturulan özellikle tulumlar iş kıyafetleri olarak kullanılırken vücudu tam olarak saracağı için öncelikle vücudu havalandıracak önlemlerin alınmış olması gerekir. Firma kapsamında üretimini yaptığımız iş kıyafetleri özellikleri bakımından

Ter emici özellikte
Koltuk altı ve bel bölgesinde havalandırma deliklerine sahip
Pamuklu kumaşın yanında esneme sağlayacak likralı kumaş destekli
Kolay yırtılmayan
Isıya ve aleve dayanıklı
Özellikte olan kumaş türlerinden seçilerek imalatları yapılmaktadır.

İş Tulumlarında Beden Ölçüsü Nasıl Olmalı?

Her iş sektörüne uygun iş tulumu üretimi yaparken öncelikle rahat çalışma hareket kabiliyetini kısıtlamayacak ölçüler esas alınmaktadır. Aynı zamanda tehlike anında özellikle yakıcı ve yanıcı etkilere maruz kalındığında iş tulumu kolay çıkarılabilir özellikte üretilmektedir. Özellikle tulumların standart ölçülere uydurulması esas alınırken giyen işçilerin kendilerini rahat hissedebilmeleri içinde belirli bölgelerinde gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Özellikle bacak arasına gelecek kısımlarda sırt kısımlarında ve dizlerde ölçülere ek olarak eklentiler yapılarak daha dayanıklı hale getirilmektedir. Her iş alanına uygun renkte iş tulumu üretimi yapılmaktadır.
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız