Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

Şantiyelerde Kullanılan İş Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?

Şantiyelerde Kullanılan İş Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?
Çalışma şartları değişik alanlarda ve zorluk derecesi her iş için farklıdır. En zor çalışma şartlarından birisi de şantiye işleridir. Hem kaza riski yüksektir, hem de doğa koşullarının getirdiği zorluklar gibi sayabileceğimiz pek çok şartlar arasında mücadele verirken, iş yapmak gibi bir durum söz konusudur. Şantiye çalışanları bu şartlar ve taşıdı riskler nedeniyle özel ekipman ve kıyafetlere sahiptir. En başta sayabileceğimiz çizme, baret gibi ekipman ve kıyafetlerin yanında reflektörlü elbiseler de şantiye iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Zor şartlarda çalışma konforu sağlamasının yanında, koruyucu ekipman olarak da kullanılmaktadır. 

Şantiyelerde Kullanılan İş Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?

Şantiye şartları çok zor oldukları için, öncelikli olarak hafif ve kullanışlı olması gerekmektedir. Doğa ve iklim şartlarında vücudu korumasının yanında, gece ve gündüz görünür olması için özellikle, parlak renkler ve reflektörlü aksesuarlar bulunmaktadır. Bu nedenlerle turuncu, kırmızı gibi fark edilmesi kolay renkler seçilmektedir.

Şantiye Kıyafetleri Neden Önemlidir?

Şantiyeler doğanın göbeğinde olması nedeniyle, birçok görünür ve görünmez iş risklerini de beraberinde içermektedir. Çalışmaların yapılması sırasında personel, çevre şartlarından minimum etkilenen ve dışarıdan fark edilir bir özellikte olmalıdır. MYB, yılların kalitesi ve mesleki tecrübesi ile yüzlerce model ve tasarım ile her türlü iş kolunda hizmet verdiği gibi, şantiye iş kıyafetleri konusunda da birçok seçenek sunmaktadır. Elbiseleri kurumsal kimliğe uygun ve toplu sipariş fiyat avantajı ile satışa sunmaktadır.
  • Mesut BOLAT

    Mesut BOLAT B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İş güvenliği uzmanı olarak kariyer yaparak B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı unvanını almıştır. Sektörde birçok firmaya hizmetler sunarak aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanına yenilikler getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız