Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!

Siparişin Kargoya Verilmesi:
Hazır bulunan ürünler stoklarımızdan 3 iş gününde sevkiyata hazırlanır. Sevkiyata hazırlanan hazır ürünler anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi veya ürünün teslim edilecek kişiye, kurumun anlaşmalı olduğu kargo şirketine verilerek gönderilmektedir.

Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İstiyorum Seçeneğini İşaretlemişseniz taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir.

MYB Tekstil, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişiniz le ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için,Teslimat ve Sevkiyat Yetkililerimize e-posta ([email protected]) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;
1.
Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye'nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
2. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.
3. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.
4. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen (+(90) 0212 909 48 15)numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız