Firmaya Özel İş Elbiseleri Üretiyoruz!
İş pantolonlarında yer alan fosfor geceleri ışık karşısında parlamakta ve pantolonu kullanan personelin yerini belli etmektedir. Bu sebeple iş güvenliği açısından büyük bir öneme sahip olan fosforlu iş pantolonları, görüş seviyesinin ve mesafesinin en az seviyeye indiği gece saatlerinde iş güvenliği ve fark edilme açısından kullanılan, bu amaçla üretilen iş elbisesi ürünleridir. Birbirinden farklı modelleri, tasarımları ve renkleri bulunan fosforlu iş pantolonlarına MYB İş Elbiseleri firması aracılığı ile uygun fiyat teklifleri ve ödeme imkanları ile ulaşmak mümkündür.

Çalışma hayatında olan kişilerin gerek sembol amaçlı, gerek korunma amaçlı, giyimlere ihtiyacı vardır. Bunlardan biride yaz kış değişimli ve bazen de yazı kışı bir idare eden iş yelekleridir. Oldukça gerekli Ve oldukça önemli olan iş yelekleri kimi zaman görsel kimi zaman sağlık kimi zaman ise can güvenliği açısından insanı sağlama almaktadır. iş yeleği fiyatları 50 liradan başlayıp kalite ve bazen de şekline göre değişiklik gösterip 250 liraya kadar çıkmaktadır. Özellikle iş hayatında ikaz yelekleri fazlasıyla önem taşımakta ve çoğu zaman hayat kurtarmaktadır.

Reflektörlü yelekler çoğu zaman trafikte, özellikle havanın karardığı vakitlerde, ışık yakarak insanın fark edilmesine ve tehlikeden kurtulmasına fayda vermekte ve insanın güvenini sağlamaktadır. Reflektör lü yelekler çoğu zaman polis, itfaiye, sokak süpürgecileri, ambulans çalışanları tarafından giyilmektedir. İş yeleği firmaları Türkiye nine birçok yerinde mevcut olmakla birlikte, uygun kaliteli ve üretimi oldukça önemsenerek yapılmakta ve ücretler de olsa sağlığa paha biçilmez katkıda bulunmakta hayat kurtartmaktadır. İş yeleği firmalar tarafında titizlikle ve özenle üretilmektedir.

Firmalar üretim yaparken çalışanların çalışma koşullarını da göz önünde bulundurarak daha güvenilir daha kaliteli iş yelekleri üretmekte ve çalışanlarının can güvenliğine önem veren firmalar bu üretimleri gönül rahatlığıyla çoğu zaman toptan satın alarak tüketmektedir. İş yelekleri büyük önem taşımakla birlikte ülkemizin gelişim koşulları göz önünde bulundurularak olmazsa olmazlar haline gelmektedir.

Üniforma tarzı, işletmenin yaptığı işle alakalı çalışan personelin bulunduğu konumlarla ilgili giydikleri iş elbiseleri, işletmenin taşıdığı misyonu yansıtacak renk ve modellerde tercih edilmelidir. Genel olarak  iş elbiseleri kullanım alanlarına  göre  farklılık  gösterse de iş yerlerinde  kullanımından  kaynaklı olarak  bir beden büyük  olarak  üretilmektedir.

Bu tercihi yaparken de çalışan personelin rahatlığını ve güvenliğini göz önüne almak gerekiyor. Uzun süre üzerinde iş kıyafeti olacak çalışan için konforlu ve açık alanda ise hava geçirmez ve dayanıklı, kapalı alanda ise hava aldıran çalışanın hareketlerini kısıtlamayan tarzda kumaş seçilmelidir.

Sektörün alanıyla alakalı olarak gıda, inşaat, sanayi gibi kategorilerde iş güvenliği ve rahatlığı bir arada harmanlamış, çabuk kuruyan, su geçirmez, her türlü aşınmaya karşı dayanıklı iş kıyafetleri kullanılmalıdır. Bu işin kuralı, bulunduğu sektörün sembolü ile özdeşleşmiş, personeli tanıtan üniformalara her zaman özen göstermek gerekiyor.

Çalışma hayatımızı düzenleyen çeşitli kurallar vardır. Bunlardan biride iş elbisesi olarak söylenebilir. Gerek günlük kıyafetlerimizin yıpranmaması adına gerekse de mevcut iş şartlarına göre rahat ve güvenli kıyafetlerle çalışmak çok fazla önem arz etmektedir.

Özellikle rahat bir çalışma ortamı için, ayrıca beden olarak daha güvenli çalışabilmek için çalışma ortamında mutlaka iş kıyafetleri ile birlikte bulunulması gerekmektedir. Doğru iş elbiseleri ile hem rahat bir çalışma ortamı yaratılır, hem de güvenli bir çalışma olmuş olur.

iş elbiseleri seçiminde mevsimsel tercihlerde bulunmak, örneğin kış aylarında daha kalın kıyafetler seçmek önemlidir. Kısacası her iş de mutlaka ona uygun şartların oluşturulması ve ona uygun kıyafetlerin giyilmesi mutlak önem arz etmektedir.

İşçilerinize ve müşterilerinize hediye olarak vereceğiniz promosyon tişörtleriniz üzerinizde firma ya da logo ismi taşıdığından dolayı yalnızca bir giysi değil, aynı zamanda en özel reklam aracı olmaktadır. Müşteri ve işçi kesiminize hediye olarak vereceğiniz şık tasarımlı promosyon tişörtler ile onların ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Uzun yıllardır promosyon ve hediyelik eşya ürünleri sektöründe imalat ve satış hizmeti sunan kurumsal firmamız şık tasarımlı promosyon tişörtler ile firmanızın ve logonuzu daha iyi yerlere taşıyor. Ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımı yapmak için işçi ve müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon tişörtler günlük kullanıma uygun sade modellerden şeklinde üretilmektedir. İleri teknolojik baskı tekniklerine sahip lan kurumsal firmamızla iletişime geçerek marka ve logonuzun yer alacağı ucuz promosyon tişörtleri üretimi için sipariş verebilirsiniz.

Promosyon tişörtler polyester ve pamuk gibi sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan imal edilip, firmaların açılış, etkinlik ve davet ve organizasyonlarında görev alan personeller iş elbisesi olarak kullanmaktadır. Kısa kollu ve incel kumaşlardan üretildiğinden dolayı kullanımı yaz mevsiminde uygundur. Standart ya da belirli ölçülerde üretimi yapılan promosyon tişörtler geniş renk yelpazesine sahip olup, kadın ve erkekler için farklı modelleri bulunmaktadır.

Promosyon tişört pamuk ve polyester gibi sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olup, sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Vücuttaki teri ve nemi sorabilen yapıya sahip olduğu için gün boyu serin durmanızı sağlar. Promosyon tişörtler genellikle bisiklet yaka, V yaka, polo yaka ve sıfır yaka ve düz yaka farklı model seçenekleri ile üretilip, çalışanların gün boyu konforlu çalışmasını sağlamaktadır.

Kurumsal firmamız üzerinde yerli üretimi gerçekleştirilen promosyon tişörtlerin üzerine transfer, serigrafi, dijital baskı, emprime baskı, gibi farklı baskı yöntemi kullanılmaktadır. Sırt ya da ön kısmına transfer baskı yöntemi ile firmanızın ismi ya da logosunu yaptırarak reklam aracı olarak da kullanabileceğiniz promosyon tişörtleri müşteri kitlenize de vererek firmanızın reklamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Güçlü bir tanıtım özelliği taşıyan promosyon tişörtleri web sitemiz üzerinden sipariş vererek toptan sipariş verebilirsiniz.

İş tişörtü kurumsal kimliği yansıtmada dış görünüş unsurlarındandır. Üzerinde firmanın ismi, logosu gibi tanıtıcı öğe taşıyan iş tişörtlerinin kaliteli gözükmesi, kolay deforme olmaması, leke tutma ve kolay temizlenme, kırışmama, teri emerek dışarıya vermeme gibi özelliklerde olması önemlidir. Bütün gün çalışanın üzerinde olan iş tişörtleri, kullanıcısına da temsil ettiği firma veya markayı da zor durumda bırakmayacak kalitede temin edilmeli.

Genellikle lakos ve polo yaka kullanılan iş tişörtleri, pamuklu kumaştan farklı tasarım ve renk çeşitleri ile piyasada bulunmaktadır. İş tişörtleri, kurumsal firmaların çalışanları için tercih ettikleri başlıca iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Kadın ve erkek iş tişörtleri örneklerine posta dağıtım personellerinden, kargo personellerine, sporculardan saha çalışanlarına kadar birçok farklı sektörde rastlamak mümkündür.

İş yerleri kendilerine uygun bir misyonda kendi kıyafet yönelimleri belirler ve personelinin bu standartta giyinmesini ister. Kamu şirketlerinden kurumsal bir yapı sahibi özel sektör şirketleri, küçük, orta veya büyük ölçekli firmalara kadar hemen her iş yeri çalışanlarının belirli bir çizgide ve yansıtmak istedikleri kalite, değer ölçüsünde gözükmelerini ister. Dış görünüş prestij kazandıran başlıca unsurdur. Temiz, şık, kaliteli bir görüntü çalışanlardan ilk beklenendir. Kişilerin hangi marka veya firmayı temsil ettiği de ortak iş giyimi politikası ile birbirinden ayrışırİş tişörtü iş giyiminin belki de en konforlu parçasıdır.

İş tişörtleri özellikle bahar ve yaz aylarında kullanılması sebebi ile pamuklu ve ter tutucu özelliğe sahip olmalı. Baskı kalitesi, renk kalitesi ve dikim kalitesi ile tüm gün çalışanın üzerinde kalacak iş tişörtleri, kolay temizlenen, kırışmaz yapıda, esnek olması gerekir. Renk seçimi çalışma sahasına göre koyu veya açık olarak tercih edilebilir. Sitemizden iş tişörtü temininde bulunabilirsiniz. Polo yaka, bisiklet yaka veya V yaka, düğmeli ya da cepli olarak farklı iş tişörtlerini bedeninize uygun ve yedekli olarak sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz. Sitemizin geniş ürün içeriği iş giyimi içinde yer alan iş tişörtleri içinde alternatif olacaktır.  Kadın, erkek iş tişört alış verişini yapmadan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Yapmakta olduğunuz iş icabı, çeşitli desenlerde ve değişik kumaşlardan özel olarak tasarlanan iş pantolonu giymeniz her zaman için kendi yararınızadır. İş pantolonlarının çok çeşitleri vardır. Birkaç tanesini anlatacak olursak; soğuk havalarda giyilen pantolonun hem dış dizaynı rüzgâr geçirmeyen bir biçimde, hem de iç dizaynı çok daha yünlü ve sıcak tutacak biçimde yapılır. Soğuk havalarda çalışanlar için bu pantolonu alıp kullanmak çok ideal bir seçenektir.

Veyahut akşamları dışarda çalışanlar ya da motorlu kargo işi yapan kuryeler için reflektörlü ve parlak iş pantolonu giymeleri hem trafiğin güvenliği açısından hem de kendi güvenlik ve sağlıkları açısından önemlidir. Yağlı ve sulu işlerde çalışanlar için, yağı ve suyu çekmeyen, bunları iten özel pantolonlar vardır. Bunlar kullanılarak bu pis yağ ve suyun tenimize değmesini engelleyebiliriz.

Özetle; yaptığımız işin özelliğine göre iyi bir iş pantolonu seçip kullanmamız hem sağlığımız açısından hem de korunmamız açısından kendi yararımıza olacaktır.

Hayati önem taşıyan bu ürün iş güvenliği alanında sıkça kullanılan bir üründür. ikaz yeleği özellikle gece karanlığında tarik akışında görünürlüğü sağlamada trafik polislerin kullandığı bir üründür. Gece görevi yapan polislerin özellikle yol kenarında beklemesi gerektiklerin de fosforlu yapısı ile gece araç ışıklarının yansıması ile daha belirgin hale gelip kişinin görünmesini sağlar. Buda gece meydana gelebilecek kazalardan korunmak için kullanılan bir üründür.

Bisiklet kullananlarında kullandığı bu ürün fosforlu yapıya sahiptir. ikaz yeleği renk seçeneği açısından da zengindir. Su geçirmez özeliği ile kötü hava şartların da bile kolayca kullanım sağlar. İkaz yelekleri hem görevdeki polisler için hem de bisiklet sürücüleri için hayati önem taşır.

Kullanılması gereken önemli işçi sağlığı ve güvenliği ürünlerinden biride ikaz yeleğidir. Peki nedir, nerelerde kullanılır, kullanılan veya gereken malzemeleri nedir? Bu yelek deprem sonrası arama kurtarma ekiplerinin görünür olması veya fark edilmesi için üretilmiştir. Bunun yanında güvenlik görevlileri ve gece çalışan personelin gece görünür olması için bu sektörlere de kaymıştır.

ikaz yelekleri her çeşit kumaştan üretilebilir. Bu yeleği önemli kılan özelliği ise yeleğin fosforlu ya da herhangi bir ışık kaynağına maruz kalması durumunda parlayan bir özelliğe sahiptir. Özellikle gece çalışan ya da ışık kaynağının gerekli seviyede olmadığı yerlerde kullanılması işçi sağlığı açısından çok önemli ve gereklidir.

İkaz yeleği çeşitleri için: http://www.mybtekstil.com/ikaz-yelekleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pek çok firma kendi elemanları kış aylarında giymeleri için iş montları vermektedirler. Bu iş montunu hem çalışırken hem de mesai saatleri içinde dışarıda bulunduğu zamanlar bu montu giymek zorundadırlar.

Bu iş montunun amacı hem elemanları soğuk havalardan korumak hem de iş montu üzerindeki firma amblemi ile reklam yapma amacını da yerine getirmektir. Aynı zamanda iş yeri çalışanlarının firmaya ait eleman olduklarının da belli olması amacını gütmektedir.

Bu yüzden firma sahipleri bu konuda çalışanlara iş kıyafetleri dağıtmaktadır. Bu dağıtılan iş kıyafetlerini iş yeri çalışanları giymek zorundadırlar. İş yerine özgü olan iş kıyafetleri aynı zamanda çalışanlar tarafında iş yerinde tek bir örnek olarak bütün gözükmededir.

İş montu, iş sağlığı ve güvenliği yasası ile kullanımı zorunlu hale getirilmiş ve kullanımının uygulanmaması durumunda cezai işlemlerinin olması ile birlikte hassasiyetinin kanıtlanmış olduğu iş kıyafetleri kategorisi içerisinde bulunmaktadır. Uzun kollu olması ile birlikte özellikle kış aylarında kullanılan iş kıyafetleri arasındaki iş montu, iş güvenliğinin de vermiş olduğu gereklilikle birlikte önemini arttırmaktadır.

İş montları; çeşitli renk ve özelliklerle birlikte farklı amaçlara hitap edebilmektedir. İş sağlığını korumak temelinde kullanılan iş montları bu özelliğinin yanı sıra çalışma alanı içerisinde ki kötü hava koşullarından korunabilmek, çalışma alanı içerisindeki iş bölümünün görsel biçimde ilan edilmiş olması, hiyerarşinin belli edilmesi, öncelik gerektiren birtakım alanlar içerisinde gereken önceliğe olanak sağlaması, farklı renk özellikleri ile birlikte istenilen alanlarda ayrıcalık tanımak gibi kullanım amaçları ile birlikte gün geçtikçe önemini arttırmaktadır.

Trafik, inşaat, tadilat, arkeolojik kazı gibi birçok çalışma sektörü içerisinde gün geçtikçe talebini arttıran ve bilinçli kullanımı ile birlikte iş hayatı içerisinde büyük bir değer kazanmaktadır. İş sağlığı ile birçok olumlu özelliğe sahip olan iş montu, üzerine çeşitli yazı ve amblem baskılarının yapılabilmesi ile birlikte kullanımı halinde firma ve kurumların reklamlarının da yapılmasına ortam hazırlamaktadır. Hızlı yoldan ve ekstra bir bütçe ayırmadan doğru kitleye ulaşılmasını sağlayan iş montları, iş kıyafetleri kategorisi altında en çok kullanılanlar arasına girmektedir.

İş önlükleri dikilirken mutlaka kalıplara uygun olmasına dikkat edilmelidir. Bazen bayan ve erkeklere göre kalıplar değişmektedir. Böyle durumda, mutlaka erkek ve bayanlar için uygun kalıplar kullanılmaktadır. Beden ölçüleri de dikim kalitesine etki etmektedir. Bu nedenle, beden ölçüleri çok iyi şekilde alınarak, dikim yapılmalıdır. Dikim kalitesini gösteren bir diğer husus, kumaş kalitesidir. Bir kumaş ne kadar kaliteli olursa dikim de kumaş üzerinde kaliteli şekilde duracaktır.

Dikim esnasında pantolon ya da gömlek gibi modellerde ek pay bırakmak, paça ve boy kısımlarını uzun halde dikmek oldukça önemlidir. Çünkü iş önlüğünü kullanan kişiler kilo alma ya da değişime uğrama gibi durumları söz konusudur. 

İş önlüğü nasıl dikilir sorusu daha çok imalatçı ve tekstil atölyeleri ile ilgili bir sorudur. İş önlükleri sektörler arasında değişim gösterse de kalıp olarak genelde aynı kalıplar kullanılmaktadır. Yani bir öğretmen iş önlüğü, özel kurumlarda renk değiştirse de model olarak hep aynı kalıp kullanılmaktadır. Yine iş pantolonları ya da iş montları belli kalıplar doğrultusunda dikilmektedir.

İş önlükleri işverenler tarafından belirlendikten sonra dikim aşamasına geçilir. Dikim aşamasında mutlaka belli kalıplar kullanılarak, öncelikli olarak iş önlüğü modeli çıkartılmalıdır. Daha sonra modele uygun olarak hem dikim yapılabilir hem de model üzerinde değişimler uygulanabilir. Cep ekleme, yırtmaç yapma gibi uygulamalar, iş önlüklerinin model çıkartma ve dikim aşamasında yapılmaktadır. 

Bilindiği üzere birçok işin oldukça fazla tehlikesi bulunmaktadır. Bunlardan biri de yol yapım aşamasında çalışanlar ile birlikte inşaat sektöründe çalışan ya da çevirme yaparak arabaları kontrol etmek isteyen polis memurları için geçerlidir. Elbette bunlar genel olarak gece çalışan kişilerdir ve bu sebepten karanlıkta iş kazaları olmaktadır.

İşte 0 polyesterden yapılan bu iş yeleği örnekleri de bu tür iş kazalarını en aza indirgemek için tasarlanmıştır. İster erkek olsun isterse de bayan hiç fark etmez her beden için tasarlanmış bu yeleklerin bel kısımlarındaki kemerler de ayarlanabilir özelliktedir. Reflektif şeritleri ile gelen ışığı yansıtan bu yelek çeşitleri işçinin görünürlüğünü arttırarak deyim yerindeyse görünmez kazaları en aza indirger. Polisler için de elbette son derece elzem bir iş elbisesidir.

Geceleri kontrol için durdurulan her araba polis memurunu uzaktan görerek daha emniyetli bir şekilde kenara yanaşma fırsatı bulmaktadır. Ayrıca birbirinden farklı renkleri de bulunan bu yeleklerin daha çok sarı ya da turuncu olanları rağbet görmektedir. Asla ütü istemeyen bu iş yeleği örnekleri genel olarak 30 derecede yıkanmalıdır. Ayrıca narin bir iş yeleği olmasından dolayı da kuru yerlerde tutulması önemlidir. Elbette öncelikle can güvenliği için kullanılan bu iş yelekleri gelen ışığı fosforlu parlaklık özellikleri ile yansıtarak olabilecek her hangi bir kaza önlenir.

Çalışırken iş güvenliği, kalite, rahatlık için tercih edilmesi gereken yeleklere iş yeleği diyebiliriz. İş yeleği her firmanın tercih etmesi gereken bir kıyafettir. Birçok formda üretilen iş yelekleri sektörlere, yapılan işin şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Tabi ki her yerde olduğu gibi iş yeleği seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır:

Bir işveren bu yelekleri temin ederken fiyatı uygun olanı daha cazip bir seçenek olarak göz önünde bulunduracaktır fakat fiyat kadar önemli olan bir diğer unsur da kalitedir. Hem kaliteli hem de fiyatı yıllık bütçeye uygun olan yelekler tercih edilmelidir. Aynı zamanda yapılan işin şartlarına uygunluk, kullanım ömrü, rahatlık, kumaş özellikleri de dikkate alınması gereken unsurlardandır.

Bu özelliklerin yanı sıra iş yelekleri firmanın kurumsal yapısını ortaya çıkarmada da yardımcı bir unsurdur.

Tek tip giyilen, firmanın logo, isim gibi özelliklerinin bulunduğu yelekler firmanızın daha çok dikkat çekmesine de yardımcı olacaktır. Bu özelliklere sahip yelekler yaptırmak istiyorsanız öncelikle kafanızda bir tasarlama yapmanız veya bunu yapmanıza yardım edecek bir üretici bulmanız gerekecektir. Tabi ki piyasa araştırması yaparak istediğiniz işe en yatkın, bütçenize en uygun olan üreticiyi seçmelisiniz.

İstediğiniz yelekleri tedarik ettikten sonra da ürünlerin temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Kullanılan kumaş ya da malzemelere uygun yıkama koşullarını uygulamaya özen gösterilmesi gerekmektedir.

Sektörel anlamda incelendiğinde fosforu iş pantolonu genellik ile geceleri üretimini ve hizmetlerini sürdüren sektörlerin personelleri tarafından kullanılmaktadır. Geceleri fark edilmek ve iş güvenliğini sağlamak açısından büyük önemi bulunan fosforlu iş pantolonları; kolluk kuvvetlerinde, havalimanı pist görevlilerinde ve personellerinde, restoran servisçilerinde, güvenlik personellerinde ve buna benzer geceleri aktif görevi bulunan tüm sektör personellerinde kullanılmaktadır.

İş yerlerinde çalışanların statüsünü belli etmek, can güvenliğini sağlamak, kişinin öz güvenini sağlamak, çalışma isteğini arttırmak amacıyla işine özgü kıyafetler giydirilir. Polis kıyafeti, itfaiye kıyafeti hemşire kıyafeti, işçi tulumu örnek verilecek birkaç kıyafetten biridir. Erkeklerde genellikle iş kıyafeti pantolon-gömlek şeklinde olsa da bu iş kıyafetine ceket, tulum da eklenebilmektedir. Kadınlarda iş kıyafeti etek-gömlek olabileceği gibi pantolon-gömlekte olabilmektedir.


İş kıyafetlerinden pantolon farklı birçok kumaşlarda farklı desenlerde farklı renklerde olabilmektedir. İnşaat işçilerinde daha çok mavi ve çok cepli bir pantolon görmekteyken bir ofiste çalışanda düz renk yanlarda iki cebi olan kumaş pantolon daha çok görülmektedir. İş pantolonları yaz ve kış modelleri arasında farklılık gösterir. Yaz ve kış için ayrı kumaşlarda pantolon üretimi yapılmaktadır. MYB birçok renkte birçok çalışma yeri için özel iş pantolonları satmaktadır. Sipariş edilen iş pantolonlarına çalışma firmasına özgü amblem, apolet, yazı damga edilebilmektedir.


Firmamızda gri, siyah, mavi, bordo, siyah gibi birçok renkte ve cepleri çok olan iş pantolonlarının üretimi yapılmakta ve satılmaktadır. Özellikle kurum ve kuruluşlarda çalışanlar için toplu sipariş alabilmekteyiz. İşçiler için kaliteli iş pantolonları üretmekteyiz. Kaliteli bir işin arkasında düzenli çalışan, birbiriyle uyumlu bir üretim ekibi yer almaktadır. Firma olarak çalışanlarımıza da özen göstermekteyiz. Çünkü kaliteli bir işin ortaya konulması için kendi bünyemizde çalışanlarında isteklerinin yerine getirilmesi gerekir. Bu sayede ekip uyumu sağlanarak kaliteli bir iş ortaya konulur.

Günümüzde iş hayatının zorlaşması ve getirdiği güvenlik durumlarından dolayı iş kıyafetleri konusunda üretilmiş kaliteli ve güvenlikli iş elbiseleri gereksinimi artmaktadır. İş başında iken çalışanların yaşamını kolay hale getirecek iş pantolonu, iş yelekleri ve iş önlüğü gibi birçok ürün modern üretim teknolojileri ile üretilmektedir.

Kaliteli üretim koşullarında üretilen binlerce ürünü sizler için en uygun fiyata ulaştırmak için çalışıyoruz. Tulum modellerinden, önlük modellerine, pantolon modellerinden, ceket modellerine kadar bulabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. İş önlükleri çalışanın sağlığını etkileyecek ürünlerin temasını engelleyecek şekilde üretilmiş olup, her bedene uygun iş önlüğü bulunmaktadır. İş pantolonlarını tek olarak satın alarak, ona uygun olarak dilediğiniz iş önlüğü ile kombin yapabilirsiniz. Birçok iş pantolonu modeli bulunmaktadır. Bunlar çok cepli pantolon, kot iş pantolonu, spor kesim pantolon gibi modellerdir.

Günümüzde kaliteli ve dayanıklı iş kıyafetleri tercih edilmektedir. İşin niteliğine göre değişen iş elbiseleri, kopmaya ve yırtılmaya karşı dirençli olmalıdır. İş kıyafetleri ve iş pantolonları kullanım açısından rahat olmalı ve tehlike oluşturmamalıdır. İş kıyafetleri güvenliğin yanı sıra günümüzde modaya uygunluk anlamında da tercih edilmektedir. Ayrıca iş önlükleri gibi tüm iş kıyafetleri konforlu olduğu kadar motive edici de olmalıdır. Çalışanlar iş elbiselerini beğenerek ve özümseyerek giydikleri takdirde iş motivasyonu ve gücü de artmaktadır.

Kurumsal kimliğinizi taşıyacak ve güçlendirecek tüm iş kıyafetlerini Türkiye’de iş kıyafetleri konusunda sizlere online olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bu sitede bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygun iş kıyafetini ve elbisesini belirleyip arkanıza yaslanmak.
İnsanların daha rahat çalışmasına olanak sağlayan ve zorluk çıkartmayan iş elbiseleri MYB tarafından üretilmektedir. Firma personellerin hem güzel görünmesini, hem de daha rahat çalışmasına olanak sağladığından dolayı tasarımlara da önem vermektedir. Güvenli bir çalışma standardına ulaşmak için iş elbiselerini firmalar satış almalıdır. Örneği teknik ekibin kış aylarında da çalışabilmesine olanak sağlayan elbise çeşitleri bulunmaktadır. Personellerin tüm mevsimlerde daha güvenli ve daha iyi çalışmasına sebebiyet veren elbiseleri MYB üretmektedir. Ayrıca işçilerin üzerinin çok kirlenmesi durumunda rahatsızlık ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden kolay kir tutmayan çok sayıda elbise bulunmakta ve bu elbiselerin üretimi geçekleşmektedir. İş elbiselerinin çoğunda sade bir tasarım tercih edilmekte ve kir tutmasını önlemek için parlak kumaş seçimi yapılmaktadır.

Rahatlık sağlayan elbise üretimleri MYB firması gerçekleştirmektedir. Firma bazı elbiseleri bol tasarımlı üreterek işçilerin daha rahat çalışmasını sağlıyor ve böylelikle iş yerlerindeki çalışma performansı artıyor. Yaz aylarında terleme durumu çok olduğundan dolayı, bazı elbiseleri de daha hafif ve daha salaş bir tasarıma götürüyor.

MYB her mevsime uygun elbiseleri üretiyor ve elbiselerin baskıya uygun olmasına dikkat ediyor. Firmalar kendi logolarını ve amblemlerini baskı yapsın diye tamamen sade bir tasarım tercihinde bulunuyor. Elbiseler hem kışlık, hem yazlık üretildiğinden dolayı personellerin daha rahat çalışmasına neden oluyor. Kış aylarında üşüme, yaz aylarında terleme problemi tamamen ortadan kalkıyor.

Yaz aylarında  özellikle %100 Pamuklu Penye kumaş kullanılması gerekmektedir.
Kış aylarında 16/12 veya 7/7 Gabardin kumaş ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Dış sahalarda çalışma  yapılıyor ise su itici özellikli polyester karışımı kumaşlardan üretilmiş iş elbiseleri tercih edilmelidir.

İş elbiselerinin iş yapısına uygun olması için doğru dikim ve doğru kumaş unsurları ile yapılmış olması gerekmektedir. Çalışanların güvenliği ön plana alınarak meydana getirilmiş olmalıdır. Çalışılan alanda rahat hareket edebilme unsurunu desteklemektedir. MYB İş Elbiseleri firması olarak bu koşullara uygun iş elbisesi kullanımını sağlamaktayız. İş pantolonu çalışanı koruyan kumaş yapısı ile oluşturulmalıdır. Her iş koluna ayrı özelliklerde koruma yapısına sahip iş kıyafeti kullanımı sağlanmalıdır. İnşaat alanında, madenlerde, şirketlerde çalışan kişilerin hepsi kendilerine uygun iş kıyafetlerini kullanmalıdır. Kimyasal ve ağır şartların bulunduğu bir ortanda çalışan kişi en üst düzeyde koruyucu pantolon ve yelek kullanımı gerçekleştirmelidir. 

İş önlüğü hemen hemen her meslek dalında kullanımı sağlanan bir iş kıyafetidir. Firmamız bu geniş ölçüdeki iş kıyafetini çalışmaya en rahat şekilde ve iş kollarına uygun şekilde temin etmektedir. Eczacılardan, doktorlara, firmalarda çalışan temizlik görevlilerinden, mühendislere kadar birçok iş dalı önlük kullanımı gerçekleştirir. Önlükler gerekli olan meslek dalına göre renk ve dikim biçimlerine uygun kullanılmalıdır. Geniş ceplere sahip ve harekete elverişli yapı ile meydana getirilmelidir.

İş güvenliği gerektiren iş kolları için özel kıyafetler kullanılmalıdır. Kumaşları ve kesimleri genel kıyafetlere göre farklı ve iş yapısına uygun şekilde oluşturulmalıdır. Çalışanın güvenliği kullanılan kıyafetler ile ön planda tutulmaktadır. İş yelekleri çalışma şartlarına uygun yapıda vücudu koruyabilen ve gerekli olan alanlarda geniş cep sahibi dikimi ile kullanılan iş araçlarının taşınmasına yönelik kolaylık sağlamalıdır. Bu yelek türleri kimyasal alanlarda çalışan işçilerde daha korumalı ve farklı kumaş yapısı ile dikilmiş olarak kullanılmalıdır.

Koruyucu iş elbiseleri çalışanların bedenlerini tüm risklerden korumaya yardımcı olur. Reflektörlü olarak tabir ettiğimiz kumaşlar ile meydana getirilmektedirler. İş pantolonu bu koruma unsurunun sağlandığı kıyafetlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Pantolonlar bol kesimi ile hem çalışma kolaylığı sağlar hem de sert kumaşlar kullanılarak dayanıklılık amacı ile meydana getirilir. İtfaiyecilerden yol yapım işçilerine, trafik polislerine kadar birçok iş kolunun kullanması gerekmektedir. Pantolonların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kimi asitten ve yanıcı maddelerden koruyan özellik gösterir kimi de hava koşullarına karşı uzun süreli çalışmayı desteklemektedir. İçi polar kaplı ve dışı naylon ya da polyester kullanımlı pantolonlar yağış gibi faktörlerden çalışanları korumaktadır.

İş önlüğü kimya sektöründen gıda sektörüne kadar birçok alanda kullanılır ve koruma kadar hijyen unsurunu sağlamaya yöneliktir. Hem koruyucu hem de çalışmaya elverişli olarak meydana getirilmelidir.

İş yelekleri kapalı ve açık alanda kullanıma göre tasarlanmaktadır. Kullanılan cep tasarımları ise yelek için önemli bir konudur. Firmamız ürünlerinde çalışanlar açısından en rahat ve en doğru kullanımı sağlayacak yelek modelleri ile hizmet vermekte ve satış olanağı sunmaktadır. Dış mekanda kullanılacak yelekler için hava şartlarına dayanıklı yapı ile üretilmiş olması önem arz etmektedir. Çalışanları hava şartlarından koruması amacı ile uygun kumaş ile meydana getirilmelidir. Bu yapıya sahip yelekler mont ve cekete göre daha avantajlı bir kullanıma sahip olmaktadır. Buna bağlı olarak yelek işletmeler tarafından tercih edilen iş elbiseleri arasına girmektedir. Firmamız hem hafif hem de hava şartlarına dayanıklı ürünler sunarak bu avantajı desteklemektedir.
İş elbiseleri koruyucu özelliğinin yanında işin özelliğine göre değişik renk ve katmanlarda özel olarak imal edilmektedir. Özellikle koruyucu iş elbiseleri ağır iş makinelerinde çalışanlar, dış mekanlarda çalışanlar ve işin gerektirdiği mevzuata uygun iş güvenliği kıyafetlerini giyme zorunluluğunda olanlar için üretilmektedir. Her ne kadar "zorunluluğunda olanlar" denilmekte ise de iş güvenliği konusu göz ardı edilmemeli, her çalışan işine uygun kıyafeti giymelidir.

İş elbiseleri aynı zamanda ayırt edicidir, Bunun yanında iş elbiseleri daha hafif işlerde çalışan ve iş yeri çalışma hiyerarşisini de belirleyen birimlerde kullanılmaktadır. Hastanelerde doktor, cerrah, hemşire, hasta bakıcı, hizmetli gibi çalışanları da ayırt edebilmek açısından değişik renk ve ölçülerde iş elbiseleri üretilmektedir. Bunun yanında günümüzde popüler bir meslek haline gelen güvenlik elemanları da farklı renk ve tarzlarda kıyafetler giyerek diğer kolluk kuvvetlerinden ayrılmaktadır. Bütün çalışanlar için özel olarak iş elbisesi ölçüleri alınarak her bedende üretim yapan firmamız, tek tip kıyafetler için mevsim özelliğine göre de üretim yapmaktadır. 

İş elbiselerinde ölçülere uygun üretim yapmak çok önem arz etmektedir. Özellikle iş elbiseleri çalışanların üniformalarıdır. Gün içinde hiç üzerlerinden çıkarmadıkları bu üniformalarda rahat etmeleri gerekmektedir. Çalışanların rahatlığı iş verimliliğini de artıracaktır. Çalışanların beden ölçülerine uygun üretilmeyen bir iş elbisesi terleme yapabileceği gibi, hareket kabiliyetini de kısıtlayacaktır. Bu yüzden iş elbisesi imalat siparişlerinizde uzman kadro ve tecrübesiyle hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

İş elbiselerinde beden ölçüleri genellikle gündelik giyimlerin yanı sıra  1 beden  büyük olarak  imalatı yapılmaktadır.
İhtiyacınız olan tüm iş elbiseleri konusunda sizlere hizmet sunan firmamız, çalışırken hem rahat hem de güvende hissedebileceğiniz kıyafetleri sizlerle buluşturmaktadır. Kaliteli kumaşları ve korumalı tasarımları ile her ihtiyaca uygun iş kıyafetlerini kolaylıkla bulmanız mümkündür.

İş Kıyafetlerinde Neler Önemlidir?
Çalışırken giyilen iş önlüğü türündeki kıyafetlerin hareketleri kısıtlamaması gerekir. Bu sayede kişi, rahatlıkla hareket eder. Bu sebeple bu kıyafetlerin kesimlerinin ve tasarımlarının dikkatli hazırlanmasına ihtiyaç vardır. Firmamız tarafından sizlere sunulan iş kıyafetleri istenilen her bedende ve rahat kesimli kıyafetlerdir. 

İş kıyafetlerinde aranılan bir başka özellik, çalışma sırasında kullanılan birtakım gereçlerin koyulabileceği geniş ceplerin olmasıdır. Bu sayede çok daha pratik bir çalışma imkanı sağlanmış olur. Farklı modellerle sizlere sunduğumuz iş kıyafetlerinde gerek bol cepli gerekse ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde cepsiz tasarımlar mevcuttur.

Dayanıklı ve Korumalı Kumaşlar
Firmamız tarafından size sunulan iş pantolonu ve benzeri kıyafetlerde dayanıklı ve su geçirmeyen kumaşlar kullanılmıştır. Böylelikle her ne kadar zor koşullarda çalışılsa da kar, yağmur ve çamur gibi dış etkenlerden korunabilir, çalışma sırasında kullanılan makine yağı, gibi ürünlerin olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. Gerek iş yelekleri gerekse iş tulumları ve pantolonlarda kullanılan dayanıklı kumaşın bir diğer özelliği de lekelerden kolaylıkla temizlenmesidir. Leke tutmayan kumaş özelliği ile basit bir yıkamadan sonra kıyafetin üzerindeki tüm lekeler kolaylıkla temizlenmektedir. Bu özellikleri sizlere sunan iş kıyafetlerimizi inceleyebilirsiniz. 

İş Yelekleri bol kesim olarak meydana getirilen iş elbiseleri türlerindendir. Birçok alanda kullanılıp, iş yapısına uygun materyalde kumaşlar ile oluşturulur. Yelek çeşitleri kolsuz şekilde meydana getirilip, vücudun ön ve sırt bölgesini koruyacak şekilde oluşturulmalıdır. Firmamız en uygun koruma yapısına sahip iş elbiselerini çalışan kişiler ile buluşturarak, güvenli hizmet noktasını ilke edinmiştir. Yapılan yelekler iç ve dış mekanda çalışan kişilere özel ve farklı yapılarda temin edilmektedir. Bayan ve erkek modelleri ince farklar göstermektedir.

Firmamızın dikkat ettiği nokta dahilinde öncelikle çalışanın güvenliğini sağlamalı ve çalışma koşullarında rahatlığı ön plana çıkarmalıdır. Bu yapıya uygun olan iş pantolonlarının taşıması gereken özellikler bulunmaktadır. İş pantolonu tek üretilebildiği gibi takım olarak bulunan iş elbiselerinin pantolonları da kullanılabilmektedir. Pantolonlara küçüklü büyüklü cepler eklenmeli ve bu yolla işlevselliği arttırılmalıdır. Çok uzun olmamalı ve bol kesim ile hareket rahatlığı sağlamalıdır. Yıpranma unsuruna karşı dayanıklı kalın ve özel kumaşlar ile oluşturulmalıdır. Kurumsal şirketlerde, fabrikalarda, üretim noktalarında tercih edilen bu pantolonlar çalışanı korumaya yönelik işlev görmelidir.

İş önlüğü yiyecek sektörü çalışanları tarafından oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Kişinin korunması harici üretilen malzemenin korunmasına yönelik yapılmalıdır ve dayanıklı malzeme kullanılarak oluşturulmalıdır. Gıdanın temizliği ve hijyeni açısından işlev gören önlük çeşitleri kullanımı sağlanmalıdır. Önlüğe ek olarak sektörlerde eldiven ve bone kullanımı da gerçekleştirilebilir. Önlüklerin rahat ve çalışma sağlanırken verim alınan şekilde dikilmesi ve uygun malzeme kullanımı sağlanması önemli bir konudur.

İş elbiselerinin kullanımı iş güvenliği açısından önem arz eden bir durumdur. Tüm işletmelerde çalışılan alana uygun olarak ve iş güvenliği yapısına uygun kıyafetler kullanılmalıdır. Firmamızın sizlere sağladığı iş elbiseleri sayesinde iş güvenliğine uygun ve çalışanların güvenliğini sağlayacak koşullarda bir ortam elde etmeniz sağlanmaktadır. Kullanılan tüm iş elbiseleri ile daha verimli bir çalışma şekli ortaya çıkarmak amaçlanmıştır.

Çalışanlar Açısından İş Yeleklerinin Gerekliliği
İş yelekleri iç ve dış mekana göre tasarlanmıştır. İç mekanda çalışan işçiler için tasarlanan yelek tipleri daha çok firma yapısına yönelik ve marka adı göz önüne alınarak oluşturulur. Şık gözükmesine ve resmi duruşuna dikkat edilmektedir. Dış mekanda kullanılmak amacı ile oluşturulan yelekler ise daha çok çalışanı korumaya yöneliktir. Hem hafif hem de dayanıklı kumaş ve malzemeler yardımı ile yapılmalıdır. Dış mekan çalışanları daha ağır ve korunma gerektiren işlerde faaliyet göstermelerinden dolayı bu tip yelekler tercih edilmelidir. Kişinin üst vücut bölgesini koruyan ve hava şartlarına karşı dayanıklı yapıda ürünler sunulmalıdır. Firmamız ürünlerinde dayanıklılığı ve uzun süre kullanımı sağlamaktadır.

Çalışanlar Açısından İş Pantolonu Kullanımı ve Gerekliliği
İş pantolonu her türlü hava şartına dayanıklı özelliğe sahip yapılabilmektedir. Pantolon tercih edilirken aşınmaya karşı dayanıklı olması göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamız kaliteli kumaş çeşidi ile oluşan ürünlerin satışını gerçekleştirmesi özelliği ile sizlere uzun kullanımlı ürünler sağlamaktadır. Pantolonlar aynı zamanda bol kesimde ve çalışma hareketlerini kısıtlamayan bir dikim yapısı ile oluşturulmuş olmalıdır.

İş Önlüğü Kullanımı ve Gerekliliği
İş önlüğü kullanımı özellikle kimyasal işlerde çalışan ve gıda iş kolunda faaliyet gösteren kişiler için bir iş güvenliği unsurudur. İş yelekleri sadece kişi için değil ürünler ve hijyen için kullanılmalıdır. Kullanım kolaylığı açısından çabuk temizlenebilir olması göz önünde bulundurulmalıdır. Çalışma kollarına göre derin cepli ve farklı renklerde üretilebilmektedir.

Reklam çalışmalarıyla tanınmanın yanı sıra, iş performansı, dekor ve görünüm gibi konularda önemlidir. Promosyon yelekler gibi birçok reklam iş elbisesi modelleriyle, firmanızı etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Fosforlu, cepli, çok cepli, şişme ve kot gibi özellikleriyle üretilen yelekler, özel reklam yazılarıyla, firmanızı tanıtan önemli bir etken olabilir. Bu konuda geniş bilgi edinmek isteyen firmalar, bizimle irtibata geçebilir. Kullanılan mekanların iklim özelliklerine göre, özel üretilen iş elbiselerimizle, işçiler çalışırken ne çok terler, ne de çok üşürler.

Performansı artırıcı özel modellerle, etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Ütülenebilir ve rengin uzun süre koruyan özel modellerimizle, etkili üniforma modellerini de temin edebilirsiniz. Her işçinin bedenine göre hazırlanan modellerimizle, küçük geldi veya büyük geldi gibi şikayetlerle karşılaşmazsınız. Rahat ve verimli çalışma temposunu yakalayabilirsiniz.

Ekonomi dünyasının en önemli sorunlarından biri olan iş verimi artırımı, birçok yöntemle geliştirilmektedir. Reklamlar, organizasyonlar, dekor çalışmaları, indirimler, promosyonlar ve son olarak iş elbiseleri, iş veriminin artırılması için yapılan önemli çalışmalardandır.

Firmamız, istediğiniz bütün iş elbiselerini kolaylıkla tedarik etmektedir. İş dünyasında, disiplinli ve düzenli iş performansı oluşturmak isteyen bütün firmalar, iş kıyafetlerini diktirmektedir. Reklam yazıları ile hazırlanabilen bu kıyafetler, işçilerin çalışma performansını oldukça yükseltmektedir. Kurumsal özelliklere sahip olmaya çalışan bütün firmalar için özel modellerimizle hizmet vermekteyiz. 

İş yeleği insanların ihtiyacımdır diye bir soru sorabilirsiniz? Öncelikle giyimin zorunlu bir ihtiyaç olduğunu vurgulamak gerekir. Soğuk iklimlerin insanları kalın giyinmek zorundadır. Böyle yapmazlarsa üşüterek hastalanırlar. Sıcak iklim insanları da ince giyinmek zorundadır. Sağlıklarını korumak için bu gereklidir. Toplum içerisinde saygın bir yeriniz olmasını istiyorsanız, giyiminize dikkat etmelisiniz. İnsanların giyimlerini inançları ve kültürleri yön verir.


İş dünyasında, yelekler takım ruhunu ve saygınlığı getirir. Ayrıca yelek üzerine bastırttığınız firma logo ve yazıları sizin için reklam olacaktır. Çağımızda büyük ve markalı bir firma olmanın yolu reklamdan geçer. Üstü başı yırtık, düzensiz bir çalışma ekibiniz, güven vermediği gibi, ikinci kez çağrılmama riskini de beraberinde getirecektir. Günümüz hırsızlık ve dolandırıcılık olayları sebebiyle, çalışanların karşı tarafa güven vermesi gerekir. İş Yelekleri bu güvenin başlangıcıdır.


İşinin ehli bir firmaya yaptırmaya karar vermelisiniz. İyi bir netice için gereklidir. Çalışma ortamınızı hesap ederek, yelek cinsine karar vermeli, firmanızla doğru orantılı bir renk seçmelisiniz. Bu renk firma logosuyla doğru orantılı olmalıdır yani uyumlu olmalıdır. İşçilerin beden numaraları dikkate alınması ise daha sonra iadeyle uğraşmanızı engeller. Kaliteden ödün vermezseniz, uzun vadede kar edersiniz. İkaz yelekleri, fosforlu olup, polis, zabıta ve hastane acil görevlileri gibi önemli kişiler tarafından kullanılır. Diğer çeşitler, şişme yelek, onarak, oxford, tafetta, sotina, bondit, gabardin, keten, kot, sunideri, kaşe, içi mutbolu gibi çeşitler vardır.

Baskı, nakış, amblemlerin rahat ve yaygın olarak kullanılabildiği iş elbiselerinde tişörtler, polo gömlekler, mont ve yelekler bulunmaktadır. Bir iş yerini temsil eden kıyafet olması nedeniyle işlenecek alanlar da geniştir. Ön yüzlerine, cep üzerine, kıyafetin arka yüzüne rahatlıkla işleme yapılabilmektedir. Tabii ki bu işlemleri de abartmadan yapmak gerekir. Kıyafet bütünlüğünü ve görselliğini firma veya işletme reklam aracı olarak kullanarak bozmamak gerekir. 

Satışlarını yaptığımız iş elbiseleri ve üniformalara her türlü işleme ve baskıları yapmaktayız. Tekstil sektöründe kullanılan en son teknolojik makinelerimiz ve personelimiz ile yürüttüğümüz bu hizmeti sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda geliştiriyoruz.
İş önlüğü modelleri arasında uzun ve kısa kollu elbiseler ile yarım ceket ve pantolonlar sıkça kullanılan modellerdir. Bunun yanında askılı ve fermuarlı iş önlükleri modelleri arasında tulumlar ve montlar bulunmaktadır. Kurumsal tasarımda gömlek, bluz, mont, önlük, ceket, polar ceket, kravat, elbise, etek, pantolon, çorap ve çok daha fazlası iş önlüğü modelleri olarak tasarlanabilir.

İş kıyafeti olarak üniformaya karar veren işletme ve kurumlar, hangi giysilerin yıl boyunca çalışanlar tarafından giyilmesi gerektiğini de planlamalıdır. Yaz aylarında tişörtün yeterli olduğu durumlarda, soğuk havalarda kazak, mont veya bir ceket gerekecektir. Bu yüzden iş elbise modelleri de mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Bir çalışan kendi ceketini veya kazağını şirket gömleğinin üzerine giydiğinde, o iş elbisesi amacını yitirecek ve şirket kimliğini kapatacaktır. 
Değerli ziyaretçilerimiz öncelikle çalışma  şartlarına  uygun  olarak alacağınız kışlık iş pantolonu  mutlaka 7/7 Gabardin dediğimiz  kumaştan olması  gerekmektedir. Nedeni ise %100 pamuk  özelliği sayesinde kullanım esnasında nefes alabilir olduğundan terletme  yapmaz ve pamuk özelliğiyle size rahat  kullanım sağlamaktadır. 

Sıcakta çalışmak için özel kıyafetlerin tedarik edilmesi, verimi artıran unsurlardandır. Bu nedenle, işini bilen firmalar, yazlık iş elbiseleri kategorisinde, en iyi tercihleri gerçekleştirmektedir.

Pantolon, ceket, gömlek, t-shirt ve yelek kategorisinde birçok yazlık iş elbiseleri üretilmektedir.

Yazlık reflektörlü pantolonlar, lacoste t-shirtler, yazlık çok cepli yelekler, iş tulumu ve komando pantolonlar, yazlık iş elbiseleri kategorisinde üretilen ürünlerdir.

Yazlık veya kışlık olsun, iş elbiselerinde beden çok önemlidir. İşçilerin bedenleri hesap edilmeden yaptırılan iş elbiseleri, işçiler için sorun oluşturmaktadır. Bu nedenle, iş elbisesi yaptırırken, işin uzmanı olan kişilere başvurmak, bu gibi sorunları ortadan kaldıracaktır. Sektöründe en önde giden firma olmak isteyen bütün patronlar için, iş elbisesi çok önemlidir.

Bütün sektörlerde, tertip ve düzen her zaman için büyük avantaj sağlamaktadır. Kışlık ve yazlık iş kıyafeti kategorisinde üretilen bütün ürünler, çalışma performansını artırmakla birlikte, pratik çalışma yeteneği de kazandırmaktadır. Takım ruhunu oluşturan etkenlerden biri olan iş elbiseleri, grup çalışmasında, işçilerin motive olmasını sağlayan en önemli etkenler arasındadır.

Çalışma aletlerinin iş elbiselerinde taşınması da önemli bir husustur. Bahçıvan tulumlarında, inşaat işçilerini özel kıyafetlerinde ve benzeri iş kıyafetlerinde, kullanılan aletler için, özel bölümler dikilmektedir. Böylece çok daha pratik çalışma yöntemleri meydana gelmektedir.

Çok cepli yeleklerin tercih sebeplerinden biri de, ceplerin kullanımının çok daha geniş olmasıdır. Reflektör özellikli iş elbiseleri, acil durumlarda, önemli işçilerin kolay bulunmasını sağlayan etkenlerden biridir. Bu nedenle, iş elbisesi kategorisinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Yaz aylarında elemanların rahat etmesi için, iş elbise kategorisi önemlidir. İş elbiseleri içerisinde rahat olan işçiler, daha iyi çalışmaktadır. İş elbisesi, sektöründe markalaşmak isteyen bütün firmalar için gerekli hale gelmiştir. İş elbiselerine logolarını bastıran firmalar, ücretsiz reklam imkanlarını yakalamaktadır.

Öyle ki, markalaşan firmaların yazlık iş elbisesi, uzaktan hemen tanınmaktadır. İş elbisesini tercih etmeyen firmalarda, işçiler, dışarıdan hoş gözükmemektedir. Özellikle teknik servis hizmetlerinde, iş elbiseleri, profesyonel bir hava katmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını, iş elbiseleriyle daha iyi konuma çıkarmak elinizdedir.

Kışlık iş elbiseleri, kışın olumsuz hava şartlarına göre üretilen elbiselerdir. Yünlü olan bu elbiseler, polar ve benzeri kışlık kumaşlardan üretilmektedir. Şişme montlar, kabanlar  ve benzeri kışlık iş elbiseleri, kış şartlarına göre üretilmektedir.

Montlar, kabanlar ve çalışma esnasında işçiyi terletmeyecek olan sweat shirtler, kışlık kategorisinde, isteğe bağlı baskı seçenekleriyle, üretilmektedir. Kışlık, mont, yelek, pantolon ve üniforma üreten firmalar, firmaların isteğine göre üretim gerçekleştirmektedir.

Kargo, safari, gabardin ve komando iş pantolonlarıyla, estetik çalışmalara imza atan firmalar, kışlık iş elbisesi kategorisinde, renk ve tasarım konusunda, isteğe bağlı bir şekilde çalışmaktadır. 

İş elbiseleri kategorisinde üretilen kışlık ürünler, işçilerinizin kış aylarında soğuktan etkilenmesini önleyecektir. Bu nedenle, iş elbiseleri, işçilerin kış aylarında üşümesini engelleyecektir. Her işçinin kendilerine özel iş elbisesi tedarik etmesi, çalışma ekibinin, ekip ruhunda uzaklaşmasına neden olacaktır. Bu nedenle, iş elbiselerinin ilk etkisi, ekip ruhu oluşturmasıdır. 

Büyük firmalar, içeri ve dışarı personeli için, iş elbiseleri konusunda oldukça titizdir. Firmaya özel renklerde dikilen iş elbiseleri, yine firmaya özel logolarla üretilmektedir. Özel baskı hizmetiyle, istenilen resim ve grafikler, elbiselere işlenmektedir. Böylece, iş elbiseleri, işçi için kullanışlı olmakla birlikte, aynı zamanda, firmanın reklamını yapan, reklam panosu görevi de görmektedir.

İşçilerin, mükemmel çalışma hizmeti vermesiyle, müşteri beğenisi alması, önemli bir husustur. İş elbiseleri, bu beğenini oluşmasına büyük katkısı vardır. Uzaktan iş elbiselerini gören müşteriler, hemen sizi tanıyacaktır. Bu durumda, iş elbiseleri, sürekli reklam oluşturan bir etken olarak karşımıza çıkacaktır. Mükemmel bir çalışma ekibi isteyenler için, iş elbiseleri en iyi çözümdür.

İş elbiselerinde, işçinin bedeni konusu yanında, işçinin o iş elbisesi içerisinde rahat ve huzurlu bir şekilde çalışması da önemlidir. Kışlık elbiselerde, hareket performansı hesaplanmaktadır. İşçinin aşırı terlemesini önlemek için, kışlık elbise üretiminde, en iyi tasarımlar üretilmektedir.

Çalışma şartlarına göre, çalışma mekanlarının sıcaklık değerlerine göre, özel kumaşlar  kullanılmaktadır. Dışarıda çalışanlar için, daha kalın ve yünlü kışlık iş kıyafetleri üretilmektedir. İç mekanlar da çalışanlar için, mekanın ısısına göre, kışlık iş elbiseleri üretilmektedir.

İş Elbiseleri, Kurumsallaşmak isteyen bütün firmalar için gerekli hale gelen çeşitli kumaşlardan üretilmektedir. Kurumu hatırlatan renk ve logolarla süslenen bu elbise çeşitleri, kışlık ve yazlık üretilmektedir.

Spor takımlarında, aynı formaların giyilmesi ile birlikte, psikolojik olarak, takım ruhu oluşmaktadır. Garsonlara ve fabrika işçilerine aynı elbiselerin giydirilmesi, askerlere aynı kamuflajın giydirilmesi, takım ruhunun oluşması içindir. İş elbiseleri de, iş dünyasında takım ruhu oluşturmaktadır.

İş kıyafetlerinin birçok çeşidi vardır. Bahçıvan tulumu, en çok bilinen iş elbiselerindendir. Logo ve diğer baskı işlemlerini yapabilen firmalar, yan cepli, beli lastikli, askılı ve fermuarlı gibi birçok iş elbisesi çeşidini üretmektedir. Safari takımları da yandan cepli olarak üretilmektedir. Mont ürünleri de çeşitli kumaşlardan üretilmektedir. Şişme mont ürünleri ve kışlık mont ürünleri de kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

Özel iş pantolonları, ceketleri, kot pantolonları, reflektör şeritli ürünler, aşçı elbiseleri, sağlık sektörünün elbiseleri, güvenlik sektörünün elbiseleri ve diğer sektörlerin iş elbiseleri, iş elbisesi kategorisinde üretilen çeşitlerdir. Yelek çeşitleri de çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Cepli keten, kot yelekler, cankurtaran yelekleri ve ikaz yelekleri, yelek kategorisinde üretilen çeşitlerdendir. 

Önlük, tişört ve sweatshirt çeşitleri de, isteğe bağlı bir şekilde baskılı olarak üretilmektedir. İş dünyası için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelen iş elbiseleri, profesyonel ekipler için önemli bir unsur haline gelmiştir.

Günümüzde birçok firma çalışma ortamına göre çeşitli iş kıyafetleri almaktadır. Alınan iş kıyafetlerinin kaliteli olması firmanın prestijinin göstergesi olmasının yanında personeline verdiği değeri göstermektedir.


Alınan iş elbiselerinin kaliteli olduğunu, kullanan personelin rahatlığı ve iş kıyafetinin belirlenen kullanım süresinde deforme olmaması ile alakalıdır. Burada kaliteli iş elbiseleri belirlerken hem üretici tarafında hem de firma satın alması tarafında belli kriterler belirlenmesi gerekmektedir.

Firma alacağı iş elbiselerinin kaliteli olması için belirlediği şartnameyi üretici firmaya sunması gerekmektedir. Üretici firma ise belirli şartların olduğu iş elbiseleri kaliteli olarak firmaya sunmak zorundadır. Burada belirlenecek birçok konuda çalışma şartlarının nasıl olduğu kadar seçilecek kumaşa göre farklılıkta göstermektedir.

İş elbiseleri her alanda kullanım amacına uygun olmayabilir burada dikkat edilmesi gereken şartnameyi hazırlayan tarafından çalışma koşulları mevsimsel farklılıklar gibi durum şartlarını bildirmesiyle iş elbisesinin kaliteli olması için üretime geçecek üreticide şartnamede belirtilen durumları göz önünde belirterek kaliteli iş elbisesi üretmesidir.

İş dünyasında her firma sahibi markasının bilinirliğini artırmak ister, bu noktada firmasının her alanında  kurumsal kimliğini kullanmaya özen gösterir.

Kullanılan kurumsal kimliğini iş kıyafetlerine de yansıtmak firmaların marka bilinirliğini de çalışma alanında ve sahada dikkat çekmesine sebep olmaktadır.
Bu noktada farklı arayışlar ve düşünceler sonucunda özel tasarım iş kıyafetleri firmaların insan kaynakları, satın alma yetkililerinin dikkatini çekmiştir.

Özel tasarım iş elbiselerini bünyemizde alanında uzman kıyafet “Grafik Tasarım” uzmanı bulunmaktadır. Firmaların talepleri doğrultusunda üretim öncesi tasarım uygulaması yaparak firmaya sunma imkanımız bulunmaktadır.


Tasarımlar ilgili departman tarafından onaylanması sonucunda üretim bölümüzde bulunan kalıp çalışmasıyla beraber kesimhaneye iletilir. Kesilen parçalar onaylanan tasarıma göre dikilip istenilen özel tasarım iş elbiselerine dönüştürülür.

Bu ürün firmanın onayına sunularak onaylamasıyla seri üretime geçilir.

Gündelik yaşantımızda kullandığımız kıyafetlerimiz gibi iş hayatımızda da kullandığımız iş elbiselerinin rahat ve kullanışlı olmasını istiyoruz. Keyifli çalışma ortamı tamamen kullandığımız iş kıyafetlerinin de bizi rahat ettirmesi gerekmektedir. Firmaların iş elbisesi üreticilerinden istediğini uygun fiyatlı, kaliteli iş elbiseleridir. Bu noktada profesyonel iş elbiseleri üreticileri firmanın bünyesinde bulunan personelin beden tablosuna göre talep edilen pantolon, mont, yelek vs. iş giysilerinde kalıbına uygun olarak üretim sürecine geçerler.


Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise iş elbiselerinin mevsimsel işin niteliğine göre uygun kumaşın kullanılması gerekmektedir. Örneğin; Yaz aylarında kullanılacak profesyonel iş elbiseleri pantolonlar için 16/12 Gabardin kumaş kullanılması gerekirken, iş tişörtlerinde ise %100 pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak isteyen MYB Tekstil bu tür önerileri her zaman çalıştığı firmalara sunmaktadır. Firma olarak pantolonların kalıbına uygun olması üretim aşamasında punterezlerin doğru zamanda doğru alanlara uygulamasını, baskı veya nakış uygulamasında mutlaka müşteri onayı almasıyla beraber üretim sürecini sonlandırır.


Ürünün bitiminden sevkiyatına gelinen noktada ise ambalaj, paketleme ve kolilemede çok titiz davranmakta farklı sevkiyat alanlarına göre gruplandırarak firmaya zamanında teslimat etmeyi hedeflemektedir. Profesyonelliği iş ahlakı olarak ta benimsiyor, üretimimize yansıtıyoruz.

Kurumlar veya kuruluşlar kendi bünyesinde çalışma sürdüren personelleri için kurumsal kimliğine uygun iş kıyafetleri vermektedir. Bu iş elbiseleri personelin rahat ve konforlu çalışma olanağı sağlamasını, firma içerisinde bölümlerin belirlenmesinde önemli bir rol almaktadır.

Bu durumda kurumlar veya firmalar personeli için yıl içerisinde 2 defa personel kıyafeti temin etmektedir. Bu süreçte iş elbiseleri firmalarından teklifler toplamakta uygun gördüğü firmaya ürün yaptırmaktadır. İş elbiseleri firmaları kendi bünyesinde belirlediği çalışma koşulları bulunmaktadır.

Bazı iş kıyafeti üreticilerinin uyguladığı bu çalışma sistemlerini birlikte ele alalım.
Genel olarak randevu veya talep doğrultusunda firmanın önceki yaptırdığı ürünlerin özellikleri veya görsel örnekleri iş elbisesi üreticisine iletilir. Üretici firma iletilen numuneye göre fiyat teklifi vermektedir. Verilen teklif firma tarafından onaylanması durumunda örnek gösterilen personel kıyafetinin özelliklerine göre şahit numune yapılır. Yapılan şahit numune firma tarafından onaylamasıyla seri üretime geçilir. Üretim bittiğinde, firmaya gönderilmek üzerine anlaşılan kargo kuruluşuna veya kendi bünyesinde ki araçlar ile firmanın teslimat adresine gönderilir.

Yukarıda belirtilen süreç tamamen üretim planlamasında olması gerekmektedir. Firma hem şahit numune ile kendini garanti altına alırken, üreticide aynı şekilde kendini garantiye almaktadır.
İş elbiselerinde satın alma durumunda üretici firmanın ödeme planı işleme alınmaktadır.

Örneğin; Üretici firma üretim başlangıcında %40 nakit ödeme isteyebilir, geri kalan ödemeyi ise ürün tesliminde 2 aylık çek ile tahsil edebilir. Her şeyden önce karşılıklı güven en önemlisidir.

İkaz yelekleri, özellikle sağlık sektöründe, acillerde çok kullanılmaktadır. Sivil savunma, askeriyi ve emniyet mensuplarının en çok kullandığı yelek çeşidi, ikaz yelekleridir.

Adından da anlaşılacağı gibi ikaz yelekleri, ikaz yani uyarı özelliklidir. Fosfor ve reflektör özelikleriyle, çok uzaktan rahatlıkla fark edilen bu yelekler, önemli işlerde, önemli kişilere giydirilmektedir.

Afet durumlarında, sivil savunma ekipleri, ikaz yelekleri giyerler. Böylece, afet durumunda, hemen fark edilirler. 

Çok cepli yelekler, ceplerinin çok olması nedeniyle, çalışma esnasında oldukça pratiktir. Yeleğin hafif olması ve ceplerin çok olması, yaz aylarında da bu iş yelekleri çeşitlerinin tercih edilmesine neden olmuştur.

Gazeteci yeleği ile satılan ürünleri, iş dünyasına kazandıran iş yelekleri firmaları, her işçi için beden ölçüsü almaktadır. İsteğe bağlı logo ve baskı işlemleri gerçekleştiren firmalar, yelekleri birçok çeşitte üretmektedir.

Yazlık yelekler kot ve keten kumaşlardan üretilmektedir. Avcı iş yelekleri de oldukça rağbet görmektedir. Kışlık yeleklerde, içi polar özelliği, ön plana çıkmaktadır. Bu polar özelliği sayesinde, kış aylarında rahat çalışma imkânları oluşturulmaktadır. 

Yelek türü kıyafetlerle çalışmanın birçok avantajı vardır. Mesela, çok cepli yelekleri kullanan işçiler, cepleri çok iyi kullanmaktadırlar. Bu nedenle çok cepli yelekler tercih edilmektedir. İş yelekleri, keten yelek, kot yelek, kanvas yelek, çok cepli reflektörlü yelek, 10 cepli çok fonksiyonlu yelek, avcı yelek, içi polarlı kışlık yelek, ikaz yelek ve  şişme yelek gibi birçok çeşitle üretilmektedir. 

İş yelekleri, kolsuz olması ve hafif olması nedeniyle, ceket türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Kışlık iş yeleği de kolsuz ve hafiftir. Çok cepli olmaları, küçük malzemelerin taşınması işlemini kolaylaştırmıştır.

Ayrıca, fosfor özellikler ve reflektör özellikler, yelek kategorisinde çok önemlidir. Karanlıkta fark ettiren özelliklere sahip olan fosfor ve reflektör özellikleri, iş yelekleri imalatı kategorisinde kullanılmaktadır.

Büyük şirket olma yolunda ilerlemek isteyen bütün firmalar için olmazsa olmaz haline gelen iş elbiseleri, büyük önem taşımaya başlamıştır. Logo çalışmaları, iş yelekleri çeşitlerinde de uygulanmaktadır. Özellikle promosyon çalışmalarında, iş yelekleri, tam bir reklam aracı haline gelmektedir. 

Çalışma elbisesi konusunda fabrikalar ve benzeri yerler, özel önlükler tedarik etmektedir. Bu önlükler, fabrikanın kurumsal bir havaya girmesine neden olmaktadır. Özel giysileri de koruyan bu önlükler, kışlık iş pantolonları gibi, iş elbiseleri kategorisinde değerlendirilmektedir.

Kışlık iş pantolonları ise, kışlık kumaşlardan üretilmektedir. Yünlü ve kalın kumaş türlerinden üretilen bu pantolonlar, birçok modelde üretilmektedir. Bu modeller, komando, kot, safari, kargo, reflektörlü, battal boy, güvenlik pantolonu ve çok cepli pantolon olarak üretilmektedir.

İş pantolonlarına özel baskı yapabilen firmalar, firmanıza yakışır kışlık iş pantolonları üretimini gerçekleştirmektedir. Beden olarak özel dikim özellikleriyle sunulan kışlık iş pantolonları, kış aylarında üşümeden çalışmanızı sağlamaktadır. 

Boya ve benzeri işlerde olsun, bahçe işlerinde olsun, eski pantolon ve eski ayakkabı ile çalışmak, oldukça zahmetlidir. Eski elbiselerle teknik servis hizmeti vermek de, firma için kötü reklam olacaktır. Bahçe tulumu ve boyacılara özel iş elbiseleri, hem rahat çalışmanızı sağlayacak, hem de tertipli bir görüntü verecektir.

Özellikle sektörde popüler bir firmaysanız, yapacağınız şey, firmaya yakışır iş elbiseleriyle hareket etmektir. Tertipli düzenli ve işini iyi yapan firmalar, her zaman için popüler olmuştur. 

İş elbiseleri kategorisinde üretilen bütün pantolonlar, rahat hareket ederek, rahat çalışma özelliğine göre dikilmektedir. Kargo ve komando pantolonları, çok hareketli işler için çok rahat tasarımlara sahiptir.

Temizlenme özelliği fazla olan kumaşların tercih edildiği kışlık iş pantolonları, uzun süre kullanılan ve çok dayanıklı olan ürünlerdir. Tekstil sektörünü içerisinde bulunmasına rağmen, reklam sektörüne de giren iş elbiseleri, özel baskılarıyla, firmanızın ücretsiz reklam panoları gibidir. Promosyon yelek ürünleri, promosyon reklam sektöründe en çok kullanılan iş elbisesidir.

Kışlık pantolonlara, firma ile ilgili reklam içeriklerinin işlemesi de, oldukça etkili olmaktadır. İş pantolonu yaptırmak isteyen bir firma, öncelikle katalogdan model beğenmelidir.

Renklerin firma logolarıyla uyumlu olması önemlidir. Logonun kışlık iş pantolonları çeşitlerinin hangi tarafına işleneceğini çok iyi tespit etmelidir. İsim uygun düşmediği zaman, firmayı hatırlatan logonun basımı da yeterli olmaktadır. İşçi bedenlerinin tespit edilmesi ile iş elbiseleri dikime gitmektedir.

Logo çalışması, iş elbiseleri kategorisinde reklam aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sektöründe lider olmak isteyen bir firma, en iyi logoyu seçmelidir. İş elbiselerine logonun bastırılması ve özel baskıların gerçekleştirilmesi, aynı zamanda reklam anlamına gelmektedir.

Reklamlarla adını duyuran firmanın logosu, iş elbiselerine, uygun bir şekilde basıldığı zaman, markalaşma kategorisi için önemli bir adım olacaktır. Ancak burada dikkat edilecek husus, logonun anlaşılır olması ve iş elbiselerine anlaşılır bir şekilde basılmasıdır.

Kalitesiz bir iş elbisesine anlaşılmayan bir logonun basılması, hiç bir şey ifade etmez. Sıcak havalar için yazlık keten ve kot türü iş elbiseleri yapılırken, kış ayları için ise, yünlü ve içi polar ile kaplı iş elbiseleri tercih edilmektedir. 

Ekip anlayışı, çalışma ekipleri için önemlidir. Biz duygusu ve takım çalışması, başarılı iş çıkarmak için önemli unsurlardır. Takım ruhu ile hareket eden ve kısa zamanda çözüm üreten firmalar, bu sorunu iş elbiseleriyle çözmektedir.

Dünya piyasalarında ve birçok sektörde, yazlık iş pantolonları ve diğer iş elbiseleri,  en çok tercih edilen markalaşma ve prestij aracı olarak tercih edilmektedir. Dünya piyasalarında ve ülke piyasasında belli bir noktaya gelerek, sektörde birinci olmak için, standartların üstünde bir firma olmak gerekir. Bu standartlara ulaşmak için belli şartlar vardır. İş elbiseleri kategorisi, bu şartların içerisindedir.

Ekonomi dünyasında boy gösteren göze firmalar için oldukça önemli olan iş elbisesi kategorisi, yazlık iş pantolonları çeşitleriyle, rahat çalışma ortamları sunmaktadır.

Tekstil sektöründe, kendine has modellerle hizmet veren iş elbisesi firmaları, mevsimlik iş elbisesi üreterek, firmalarda çalışan elemanların daha verimli çalışması için en iyi çalışmalara imza atmaktadır. 

Kargo, komando, kot, gabardin, safari ve reflektörlü çeşitleriyle, yazlık iş pantolonları, çalışma performansı ve firma prestijini artırmaktadır. Konusunda uzman olan iş elbisesi firması, bedene göre imalat yapmaktadır.

Çok cepli ve çok fonksiyonlu yazlık iş pantolonları üreten firma, başarılı ve etkili çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Diğer iş elbise çeşitleriyle uyumlu üretilen yazlık iş pantolonları, takım olarak üretilmektedir.

Markalaşmak ve sektöründe popüler olmak isteyen bütün firmalar için, iş kıyafetleri, vazgeçilmez bir unsurdur. Takım halinde  bir görüntüye sahip olan teknik servis ekibi, müşteriler tarafından daha çok beğenilmektedir.

Firmanın prestijini artıran bu iş elbisesi çalışmaları, logo çalışmalarının iş elbiselerine eklenmesiyle, firmanın reklamını yapmaktadır. Reklama önem veren firmalar, sektöründe da çok tanınmaktadır. Bunun sonucunda en çok tercih edilen firma olmaktadır. Kaliteli ve kumaş ve baskı seçenekleriyle üretilen iş elbiseleri, senelerce dayanmaktadır.

İş elbiselerinin kolay temizlenme özelliğine sahip olması da, çok önemlidir. Kolay temizlenen iş elbiseleri, sürekli temiz kalmaktadır. Temiz iş elbiseleri, yine firmanın prestijini direkt olarak etkilemektedir. Kumaş ve tasarım bakımından farklı olarak üretilen iş elbiseleri, isteğe bağlı bir şekilde üretilmektedir. 

Pantolon, erkek kıyafeti olarak bilinmesine rağmen, bayanlar için de pantolon üretilmektedir. Pantolonlar, rahat gezmek için en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır. Özellikle iş dünyası için özel üretilen iş pantolonları, rahat hareket edebilme özelliğine göre üretilmektedir.

İş elbiseleri kategorisinde üretilen bütün ürünlerle uyumlu olan iş pantolonları, renk ve tasarım bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Poseidon, teknik pantolon, teknik kot pantolon, carnaby pantolon, gabardin pantolon, kargo pantolon ve komando pantolon gibi birçok çeşitle üretilen iş pantolonları, elemanların bedenlerine göre özel olarak üretilmektedir.

İş pantolonları, rahat hareket kabiliyetine göre özel dikilmektedir. Bol cepli iş pantolonları, en çok tercih edilen iş kıyafetlerindendir. Bunun nedeni ise, ceplerin oldukça kullanışlı olmasıdır. Komando ve kargo pantolonları, çok hareketli işlerde, en çok tercih edilen iş kıyafetleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özel reflektörlü pantolonlar, fark edilme özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle erkekler için iş kıyafeti çok önemlidir. Günlük özel kıyafetlerle çalışmak, erkekler için mümkün değildir. Bu nedenle iş kıyafeti olarak ayrı bir elbiseye ihtiyaç duyarlar.

En iyi çözüm ise, iş elbiseleri kategorisine üretilen ve dayanıklı olan iş kıyafetleridir. Bu iş kıyafetlerinden olan iş pantolonları, pratik üretim özelliği ile üretilmektedir. Pantolon sektöründe önemli bir yere sahip olan iş pantolonları, personellerin beden ölçüleri dikkate alınarak üretilmektedir. 

Kışlık yelek türleri, özellikle dışarıda giyilen ikaz yelekleri ve benzeri iş yelekleri, su geçirmez özelliğe sahip olacak şekilde üretilmektedir. Bunun nedeni ise, çalışan elemanların, kış soğuğundan dolayı, üşümesini engellemektedir. İçi polarlı çeşitleri, vücudu soğuktan korumaktadır.

Çok cepli, reflektörlü ve fermuarlı gibi özelliklere sahip olan kışlık iş yelekleri, profesyonel ekiplerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yelek türleri, çok kullanışlı olması nedeniyle, en çok tercih edilen iş elbisesi çeşitlerindendir. İş elbiseleri kategorisinde üretilen bütün elbiseler, özel olarak üretilmektedir.

Personellerin beden ölçüleri dikkate alınmaktadır. İş elbisesi tasarım işlemlerinde, firmanın logosu ve firmayı temsil eden renkler, iş elbiselerinde kullanılmaktadır. Dünya'da markalaşan firmalar, iş elbisesi konusunda oldukça titiz davranmaktadır.

Teknik servis hizmetinde başarılı ve etkili çalışmalarla hizmet veren firmalar, iş elbiseleri konusunda en iyi tasarımları tercih etmektedir. İş yelekleri, iş elbiseleri kategorisinde, çok çeşitli üretilmektedir. İç mekân ve dış mekânlara uygun kışlık iş yelekleri ürünleri, firmalar tarafından üretilmektedir.

Kataloglardan beğenilen modeller, işçilerin bedenlerine göre dikilmektedir. Kumaş çeşitlerine göre, oldukça kolay ve başarılı bir şekilde iş elbisesi imalatı yapılmaktadır. İş veriminin artmasını isteyen bütün firma sahipleri, güven ve çalışma isteği meydana getiren iş elbiselerini,  özel tasarımlarla temin etmektedir. 

Kış aylarında çalışmak yaz aylarına göre zordur. Bu nedenle iyi giyinmek gerekir. İş hayatında da sağlığın korunması, birinci derecede önemlidir. Kışlık iş yelek çeşitleriyle, kış aylarında çalışan elemanlar.

Rahatlıkla soğuktan korunabilir. Kışlık iş kıyafetlerinde, genelde, iç kısmında polar bulunur.  Şişme mont tarzı kışlık iş yelekleri de tercih edilmektedir. 

İş elbiseleri kategorisinde üretilen ürünler, özel tasarımlarla üretilmektedir. Üretilen kışlık iş yelekleri, logo ve baskı çalışmalarıyla, firmanın reklamını yapabilmektedir. İkaz yeleklerinin de kışlık türleri üretilmektedir.

Kapitoneli iş yelekleri, gabardin iş yelekleri ve çok cepli kışlık iş yelekleri, piyasada üretilen ürünler arasındadır. Kış ayları, malum, kar yağışlı ve çok soğuk geçer. Bu nedenle, özellikle dışarıda çalışan elemanlar için, soğuktan koruyucu iş elbiseleri, büyük önem taşımaya başlar.

Yazlık iş yelekleri, hafiftir ve serin tutar. Bu nedenle, çalışma esnasında tercih edilir. Çok cepli yelekler, daha kullanışlıdır. Yaz aylarında yazlık iş yelekleri kategorisinde üretilen ikaz yelekleri de, yaz mevsimine göre üretilmektedir. Reflektörlü ve yaz mevsimine uygun keten, kumaş ve diğer yazlık kumaşlarla üretilen yazlık iş yelekleri, piyasası en geniş ürünlerden biridir.

Fosforlu ve reflektörlü yelekler, hastane, emniyet, askeriye ve sivil savunma ekiplerinin en çok kullandığı yelekleridir. Acil durumlarda, önemli görevlere sahip kişilerin bulunması için en iyi yöntem, ikaz yelekleridir.

Bu yeleklerin yazlık çeşitleri de vardır. Sahilde cankurtaranlar, sahil polisi, spor takımlarının antrenmanlarında ve sivil toplum kuruluşlarının davetlerinde, fosforlu yelekler tercih edilmektedir. Bu yeleklerin tercih edilmesi ile birlikte, görevliler, kalabalıkta hemen bulunmaktadır.

Yelek sektöründe büyük bir paya sahip olan yazlık iş yelekleri, profesyonel çalışmalarla iş hayatına devam eden popüler firmaların tercihi olarak bilinmektedir.

Sıcaklarda, iş yelekleriyle çalışmak, büyük kolaylık sağlamaktadır. Güneşin altında çalışanlar için, yazlık iş yelekleri, hem serinlemeye hem de iş kıyafeti görevi görmeye yaramaktadır. İsteğe bağlı tasarım ve baskılarla, istediğiniz iş elbisesi çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. 

Sıcakta çalışmak, işkence gibidir. Özellikle kavurucu sıcaklarda çalışan işçiler için özel yazlık iş elbiseleri çok gerekli hale gelir. Bir firmanın kalitesini ortaya koyan iş elbiseleri, yazlık çeşitleriyle, yaz aylarının çekilmez sıcaklarında, işçilerin rahat etmesini sağlamaktadır.

Yaz aylarında, sıcağa uygun kumaşlarla üretilen yazlık iş yelekleri, reflektörlü ve cepli üretilmektedir. Keten ve benzeri kışlık kumaşlar, yaz aylarında, vücudun serin kalmasını sağladığı için, yazlık iş yelekleri kategorisinde kullanılmaktadır. 

Yaz aylarına uygun elbiselerle çalışmak, iş kalitesini artırmaktadır. Markalaşmak ve sektöründe en iyi yere gelmek isteyen bütün firmalar, yazlık iş yelekleri kategorisinde, oldukça başarılı ve etkili çalışmaları tercih etmektedir. Markalaşmak için isim ve logo çalışması büyük önem taşımaktadır.

Firmanın kendine has renk ve logonun reklamlarla halka duyurulmasından sonra, bu logo ve renklerin, iş elbiselerinde de kullanılması, iş elbiselerinin reklam levhası durumuna gelmesine neden olur.

İkaz yelekleri, özellikle acil durumlarda, kargaşayı önler. Acil durumlarda bulunması gereken elemanlara ikaz yelekleri giydirildiği zaman, kolay bulunurlar ve 'kime soracağız?' sorunu da ortadan kalkmış olur. Mühendis ve çocuk ikaz yelekleri de acil durumlarda kullanılmaktadır.

İnşaat ve benzeri alanlarda, mühendislerin bulunması için, mühendislere özel cepli ve çok daha şık ikaz yelekleri üretilmektedir. File ikaz yeleği ve file mühendis yeleği gibi çeşitlerle, çok daha rahat çalışabilirsiniz. İkaz yelekleri, iş elbiseleri kategorisinde, en geniş kullanım özelliklerine sahip ürünler arasındadır.

Toplumumuzda, özellikle önemli sektörlerde ikaz yelekleri dikkat çekmektedir. Kaza riski olan yerlerde, afet durumlarında ve benzeri durumlarda, ikaz yelekleri, oldukça yararlı iş elbise çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Standart özelikleriyle üretilen bu ürünler, kullanıldığı alana göre değişik özellikler taşımaktadır.

Acil sektörünün ikaz yelekleri, emniyet ve askeriye ikaz yelekleri ve inşaat sektörünün ikaz yelekleri, tasarım bakımından farklılık oluşturmaktadır. Bu farklılığa rağmen, bütün bu sektörler için üretilen ikaz yeleklerinin ortak noktası, ikaz özelliği ile üretilmesidir. 

Kurumsal firma yapısı oluşturmayı hedefleyen her kuruluş iş elbiselerinde kendi logo veya nakış uygulaması yapmaktadır. Bu logo ve nakışlar iş elbiselerinde baskı yöntemiyle yada nakış uygulaması ile iş kıyafetlerinin ön kısımına, arka sırt kısımına uygulanmaktadır.

İş elbiselerinde uygulanan firma logosu baskısı, nakışı firmanın hizmet sağladığı yerlerde kimliğini taşımasına sebebiyet vermektedir. Baskılı ve Nakışlı İş Elbiseleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Üretim Sahası bulunan fabrikalarda, Hizmet Sağlanan yerlerde, Yardım veya Sosyal Sorumluluk Bölgelerinde, Fabrika Alanlarının Bölümlerinde Çalışma Koşulunun Farklı Olduğu Yerlerde başlıca baskılı nakışlı iş elbiseleri kullanılmakta tercih edilmektedir.

Firmalar kendi markasını daha fazla kitleye ulaştırmak için marka algısı oluşturması gerekmektedir. Sahada fazla personeli olan firmalar başlıca en etkili yöntem olarak baskılı iş elbiseleri kullanmaktadır. Kurumsal kimliğe uygun olan iş elbiselerinde uygulanan firma tanıtımları personelin hangi alanda hizmet verdiği kadar iş yönetimi alanında da kolaylık sağlamakla beraber görevlendirmelerde kolaylık sağlamaktadır.

Baskılı iş elbiseleri mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Örneğin: Kış aylarında daha çok yelek tarzı iş elbiseleri seçilirken, Yaz aylarında ise bu tercih daha çok tişört “t-shirt” üzerinde yoğunlaşmasına sebep olur. Firmalar marka bilinirliğini artırmayı planlıyorsa kullandıkları iş elbiselerinde mutlaka kendi firma markasını ve firma logosunu nakışlı ve baskılı olarak iş elbisesine uygulaması gerekmektedir. Bu konuda MYB Tekstil olarak iş elbiselerinize baskı ve nakış uygulaması yapılmaktadır.

Tek tip ve estetik iş elbiseleriyle çalışan teknik servis ekipleri, müşteri kategorisinde değer kazanmaktadır. Müşterilere güven veren ve profesyonel ekip hüviyeti kazandıran iş elbiseleri, sektöründe önde gitmek isteyen firmalar için büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. İş elbisesi kategorisinde önemli olan noktalardan biri de, işçilerin beden ölçülerinin alınmasıdır.

Rahat ve verimli bir şekilde işçilerin çalışması için,iş kıyafetleri içerisinde rahat hareket etmeleri gerekir. Kış aylarında soğuktan etkilenmemek için, kışlık iş elbiseleri, yaz aylarında da, sıcaktan terlememek için yaz iş elbiseleri tercih edilir. İş elbiselerinin kolay temizlenir olması da önemli bir husustur.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız